stickyimage

Kuchnia sercem domu – nowa kolekcja kuchenek wolnostojących BEKO SMART LINE

BEKO wprowadza nowe kuchenki SMART LINE. Linia obejmuje aż 27 modeli wolnostojących gazowych i elektrycznych, minimalistycznych, eleganckich kuchenek. Zostały one udoskonalone zarówno pod względem funkcjonalności, jak i aspektów wizualnych. Gama SMART LINE  poszerza bogatą już ofertę wyposażenia kuchni BEKO.

Kuchnia często jest miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich. Miejscem, gdzie można zasiąść razem do stołu i opowiedzieć o wakacyjnych przeżyciach.  BEKO pielęgnuje wartości rodzinne i ułatwia takie spotkania oferując praktyczne i inteligentne rozwiązania dla domowników.

BEKO SMART LINE – nowe kuchenki wolnostojące

S – jak smacznie, M – jak mądrze, A – jak apetycznie, R – razem, T – z talentem

Co różni nowe kuchenki SMART LINE od innych modeli? Wnętrze piekarnika jest powiększone  o ok. 20% w stosunku do dotychczasowej generacji kuchni. Pomimo szerokości 50 cm mają ogromną pojemność – 60 l w modelach statycznych oraz 55 l w modelach z termoobiegiem. Pozwala  to na przygotowanie pieczonych posiłków dla dużej, wieloosobowej rodziny.

Kolejnym udogodnieniem SMART LINE jest zastosowanie we wszystkich modelach od wewnątrz drzwi z pełnego szkła Easy-To-Clean. Dzięki eleganckiemu rozwiązaniu kuchenki są łatwiejsze  do utrzymania w czystości. Ich powierzchnia jest gładka, pozbawiona śrub i załamań. Wewnętrzna szyba jest wyjmowana, jeżeli piekarnik wymaga solidniejszego czyszczenia. Wnętrze piekarnika także wykonane jest z jednolitej bryły. Nie posiada łączeń, spoin czy innych punktów, w których łatwo mógłby się zbierać brud i zaschnięty tłuszcz. Teraz czyszczenie piekarnika jest łatwiejsze, dokładniejsze i bardziej higieniczne – zajmuje mniej czasu, więc domownicy mają go więcej dla siebie.

W wybranych modelach udoskonalony został cyfrowy wyświetlacz – jest powiększony, wyświetlane na nim symbole i cyfry są lepiej widoczne i wyraźne. Posiada możliwość zmiany poziomu jasności podświetlenia, natężenia sygnału akustycznego oraz funkcję blokady. Jest ona szczególnie ważna  z punktu widzenia dzieci, które nie będą miały możliwości spontanicznie kliknąć w jeden  z programów i uruchomić niepożądane funkcje.

W wybranych modelach kuchni SMART LINE są dodatkowe ułatwienia, które dotychczas nie były stosowane w kuchniach o szerokości 50 cm. Zdejmowane drabinki boczne we wnętrzu piekarnika, prowadnice teleskopowe na jednym poziomie oraz nowa funkcja – Pieczenie 3D. Aktywuje jednocześnie wszystkie elementy grzejne piekarnika – grzałkę górną, dolną oraz nagrzewanie  z termoobiegiem. Dzięki temu, gorące powietrze jest równomiernie i optymalnie rozprowadzane  po całej powierzchni piekarnika. Zapewnia to niezmienne i szybkie pieczenie potraw aż na trzech poziomach!

Co wyjątkowego znajduje się w kuchenkach SMART?

Easy-To-Clean
Drzwi z pełnego szkła, pozbawione śrub i załamań, ułatwiają czyszczenie. Dodatkowo wnętrze piekarnika wykonane jest z jednej płyty bez spoin, łączeń czy innych punktów, gdzie mógłby osadzać się brud

Klasa energetyczna A
Wszystkie kuchenki SMART posiadają klasę energetyczną A.

Pieczenie 3D
Pozwala upiec dania szybko i równomiernie. Aktywuje jednocześnie grzałkę dolną, górną oraz nagrzewanie
z termoobiegiem.

Ceny kuchenek BEKO SMART LINE: będa się wahać od około 1400 do 2500 pln w zależności od modelu.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane