stickyimage

Kuchenki mikrofalowe Sharp – nowoczesne gotowanie i nowatorskie wzornictwo

Jeśli z powodu natłoku spraw w ciągu dnia nie masz zbyt wiele czasu na gotowanie, nowe kuchenki mikrofalowe R-242 i R-642 firmy Sharp będą z pewnością właściwym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki ośmiu wyspecjalizowanym automatycznym programom, te wydajne, 20-litrowe modele bardzo dobrze sprawdzają się przy szybkim rozmrażaniu, odgrzewaniu i gotowaniu. Sharp postawił na innowacyjną stylistykę nowych kuchenek, która wraz z możliwością wyboru czarnej, białej lub srebrnej wersji kolorystycznej pozwoli dopasować je do każdej kuchni.

Osoby prowadzące aktywny tryb życia z pewnością docenią każdy wartościowy posiłek –  w pracy, z rodziną, czy podczas spotkań towarzyskich. Niestety bardzo często brakuje im jednak czasu na regularne gotowanie. Nowa jednofunkcyjna, kompaktowa kuchenka mikrofalowa R-242 oraz jej bardziej rozbudowana siostra R-642 firmy Sharp to wydajne modele segmentu podstawowego umożliwiające sprawne przygotowanie zdrowych posiłków. „Dzięki nowoczesnym kuchenkom mikrofalowym szybkie przygotowywanie różnego rodzaju potraw przestało być już problemem, nawet przy szalonym tempie życia codziennego” – stwierdza Waldemar Pokora, Product Manager Home Appliances z polskiego oddziału Sharp Electronics Europe. „Opracowując nowe modele kuchenek R-242 i R-642, staraliśmy się po raz kolejny spełnić oczekiwania naszych klientów w najwyższym możliwym stopniu, przyczyniając się do poprawy jakości ich życia.”

Prostota i szybkość obsługi

Kuchenka mikrofalowa Sharp R-242 bardzo dobrze nadaje się do rozmrażania, odgrzewania i gotowania potraw. Jedenaście poziomów mocy mikrofal oraz osiem programów automatycznego gotowania i rozmrażania umożliwiają szybkie i łatwe przygotowanie posiłków. Wyszukana stylistyka i trzy wersje kolorystyczne prezentują się atrakcyjnie w każdego kuchni. Model ten wyposażono także w zegarek a dotykowy panel sterowania jest wygodny w obsłudze i łatwy do wyczyszczenia. Nowa kuchenka ma moc 800 W i pojemność 20 litrów. Średnica szklanego talerza obrotowego wynosi 25,5 cm.

Kuchenki R-242 INW w kolorze srebrnym, R-242 BKW w kolorze czarnym oraz R-242 WW w kolorze białym dostępne są w sklepach od maja 2012 w zalecanej cenie detalicznej 389 PLN (R-242 INW).

Sezon na grilla

Nowa kuchenka mikrofalowa Sharp R-642 dzięki atrakcyjnemu wyglądowi w czarnej, białej lub srebrnej wersji kolorystycznej bardzo dobrze wtapia się w wystrój każdej kuchni. Ma 20 litrów pojemności i wyposażona została w kwarcowy grill, dzięki czemu znakomicie nadaje się do rozmrażania, odgrzewania, pieczenia, grillowania a nawet pełnego przygotowywania zapiekanych dań. Jedenaście poziomów mocy mikrofal, 800 watów mocy i osiem automatycznych programów gotowania i rozmrażania pozwalają sprawnie przygotować każdy posiłek. Ponadto kuchenka wyposażona jest w cyfrowy zegar.

Kuchenki R-642 INW w kolorze srebrnym metalicznym, R-642 BKW w kolorze czarnym oraz R-642 WW w kolorze białym dostępne są w sklepach od maja 2012 w zalecanej cenie detalicznej 569 PLN (R-642 INW).

Urządzenia AGD firmy Sharp

W segmencie AGD firma Sharp oferuje swoim klientom i partnerom bogatą gamę produktów przeznaczonych do współczesnej kuchni – od kuchenek mikrofalowych i parowych po chłodziarki: wszystkie urządzenia japońskiej firmy łączy wykorzystanie zaawansowanych technologii oraz innowacyjne funkcje, które zmieniają codzienną pracę w kuchni w bardziej komfortowe i przyjemne doświadczenie. W ofercie firmy znajduje się na przykład kuchenka parowa 3-w-1 AX-1100, która zaspokaja najbardziej wygórowane wymagania zdrowotne i smakowe, oferując nowoczesne metody gotowania. Inny przykład to chłodziarka z drzwiami Dual Swing otwierającymi się zarówno od lewej jak i od prawej strony. Tak jak w wielu innych urządzeniach, w lodówkach tych została zastosowana innowacyjna technologia Plasmacluster, która pozwala lepiej zachowywać higienę komory chłodziarki. Jeszcze jeden przykład to generatory jonów Plasmacluster oraz oczyszczacze powietrza Sharp, które szybko i sprawnie usuwają przykre zapachy i szkodliwe substancje, zapewniając dobrą atmosferę w pomieszczeniu. Takie nowatorskie pomysły to część tradycji firmy Sharp, która produkuje innowacyjne urządzenia domowe przez ponad pół wieku. W 2012 roku firma Sharp obchodzi 50 rocznicę wyprodukowania pierwszej kuchenki mikrofalowej.

Sponsoring Sharp EUROTOP

Sharp Electronics jest sponsorem UEFA EUROTOP. Umowa o sponsoringu uprawnia firmę Sharp do aktywnej działalności marketingowej podczas wielu rozgrywek drużyn narodowych UEFA. Po Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej drużyn poniżej 21 lat i meczach kwalifikacyjnych UEFA EURO 2012, sponsoring osiągnie swój najwyższy punkt w czerwcu i w lipcu 2012 podczas finałów Mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie, które zbiegną się w czasie z obchodami setnych urodzin firmy Sharp. Umowa o sponsoringu dotyczy oprócz UEFA EURO 2012™, Mistrzostw Europy 2012 w Futsalu (piłce nożnej w wersji halowej), Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej drużyn poniżej 21 lat 2011 i 2013 i Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Kobiet 2013. Firma Sharp wykorzysta swoje wieloletnie doświadczenie w sponsorowaniu wydarzeń sportowych.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane