stickyimage

Komunikacja w klasycznej formie – Samsung E2250

Samsung E2250 to telefon dla tych, którzy cenią sobie klasyczny design, a jednocześnie chcą mieć stały dostęp do internetu i móc korzystać z portali społecznościowych czy komunikatora.

Nie tylko smartfony z systemem operacyjnym mogą stanowić uniwersalne narzędzie komunikacyjne, które pozwala być w kontakcie zarówno poprzez standardowe połączenia czy smsy, jak i za pośrednictwem internetu, aplikacji, serwisów społecznościowych i komunikatorów. Takie funkcje posiada także Samsung E2250, telefon o klasycznym wyglądzie, wyraźnym wyświetlaczu TFT o przekątnej 2 cali, aparatem fotograficznym, odtwarzaczem mp3, złączem słuchawkowym minijack 3,5 mm i rozszerzalną pamięcią aż do 32GB.

Samsung E2250 posiada preinstalowany globalny komunikator Ch@tON, który pozwala na utrzymanie stałego kontaktu z przyjaciółmi używającymi telefonów i smartfonów Samsung oraz do komunikatora Google Talk, a także dostęp do setek aplikacji java dostępnych w Samsung Apps, w tym do aplikacji mobilnych portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, MSN czy Yahoo!.

Telefon jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 179zł.

Wyświetlacz 2.0” QQVGA TFT
Łączność Bluetooth v2.1, USB v2.0
GPRS
Dodatkowe funkcje Aplikacje społecznościowe Facebook i Twitter
Komunikar Ch@tON
Aparat VGA z nagrywaniem wideo
Odtwarzacz mp3, złącze minijack 3,5mm, radio FM
Przeglądarka WWW, Java
SMS, MMS, Email (POP3/IMAP4), SyncML
Pasma pracy 900/1800 MHz
Pamięć 20MB + złącze microSD (do 32 GB)
Rozmiar 113 x 46 x 13.9mm
Bateria 1000 mAh

źrodło: materiały prasowe

Komunikacja w klasycznej formie – Samsung E2250

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane