stickyimage

Tablety ASUS VivoTab Smart dostępne w nowych, niższych cenach

Od początku kwietnia tablety ASUS VivoTab Smart oraz ASUS VivoTab Smart LTE będą dostępne w sklepach w niższych cenach. Za tablet z WiFi zapłacimy 1699 zł, a za urządzenie z modemem LTE 2099 zł. W sklepach pojawiło się również sporo nowych akcesoriów do VivoTabów.

VivoTab Smart to 10-calowy tablet z procesorem Intel Atom Z2760 pracujący na systemie Windows 8. Urządzenie posiada 64GB dysk oraz dostęp do 32GB ASUS WebStorage. Tablet ma wbudowane dwie kamery, przednią (2MP) i tylną (8MP), z dużą przesłoną F/2.2, sensorem CMOS i autofocusem. 10,1-calowy ekran IPS HD w połączeniu z wydajnymi podzespołami pozwala na płynne oglądanie filmów w rozdzielczości 1080p.

ASUS VivoTab Smart jest dostępny w sprzedaży w nowej cenie wynoszącej 1699 zł. VivoTab Smart LTE w nowej cenie kosztuje 2099 zł. Tablety są dostępne w jednym z dwóch kolorów – czarnym lub białym.

Przydatne akcesoria
Przydatnym dodatkiem specjalnie dedykowanym dla VivoTab Smart jest TranSleeve Vivo – futerał i podstawka. TranSleeve Vivo jest sprzedawane w czterech wersjach kolorystycznych (czarny, szary, niebieski, różowy) w cenie 199zł.
Kolejnym przydatnym akcesorium jest TransBoard – dodatkowa, bardzo mobilna klawiatura, która łączy się z tabletem za pomocą Bluetooth. Będzie dostępna w czarnym i białym kolorze w cenie 299 zł.
Połączeniem TransSleeve Vivo i TransBoard jest TranSleeve Keyboard – wygodny pokrowiec z klawiaturą. To bardzo praktyczne akcesorium, które gwarantuje wygodną i efektywną pracę na urządzeniu – oferując pewne funkcjonalności notebooka. TranSleeve Keyboard będzie dostępny w cenie 399 zł.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane