stickyimage

Kolejny smartfon ZTE w Play

Sieć Play na wakacje proponuje nowy smartfon ZTE KIS w abonamencie za złotówkę. W ofercie operatora to następny z kolei model firmy ZTE, globalnego producenta i dostawcy nowoczesnych
rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych.

KIS wpisuje się w dotychczasowe założenia strategiczne marki – szeroką gamę wysokiej jakości funkcji łączy z przystępną ceną. Najnowszy produkt ZTE wyróżnia łatwość obsługi, która pozwoli poczuć się pewnie użytkownikom rozpoczynającym swoją przygodę z urządzeniami typu smartfon. Nie oznacza to rezygnacji z innowacyjnych rozwiązań w rodzaju systemu operacyjnego Android v2.3.5, w oparciu o który pracuje ten model. Procesor Qualcomm MSM7225A taktowany zegarem o częstotliwości 800MHz oraz 256MB pamięci RAM zapewniają optymalną płynność funkcjonowania, która jest szczególnie przydatna w czasie korzystania z multimediów.

W skład multimedialnego wyposażenia wchodzą internetowe aplikacje takie jak Gmail, YouTube, Google Talk. Poza tym, do dyspozycji pozostaje wbudowane radio, GPS i kompas. Smartfon obsługuje połączenia w standardzie 3G z prędkością HSDPA 7.2 Mbit/s, HSUPA 5.76 Mbit/s. Zdjęcia wykonane aparatem 3.2Mpx z fleszem mogą być przechowywane w pamięci samego telefonu lub na karcie SD o pojemności do 32GB, a podziwiać je można na 3,5 calowym, dotykowym  wyświetlaczu o rozdzielczości 320x480px.

KIS powinien zadowolić praktyków, ceniących funkcjonalność użytkowania, którzy w elektronice zwracają uwagę na poręczny kształt urządzenia oraz jego staranny i prosty design.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane