stickyimage

iPad mini z wyświetlaczem Retina już dostępny

Firma Apple poinformowała, że od dzisiaj dostępny jest iPad mini z wyświetlaczem Retina. Nowy iPad mini na ekranie o przekątnej 7,9 cala mieści tyle samo pikseli, co iPad z ekranem o rozmiarze 9,7 cala. W rezultacie na ekranie niewiarygodnie smukłego i lekkiego urządzenia tekst osiąga idealną ostrość, a obrazy — niezwykły poziom szczegółowości. Nowy iPad mini ma wydajny i energooszczędny procesor Apple A7 o 64-bitowej architekturze klasy komputerowej. Oferuje również ultraszybką łączność bezprzewodową przez szybszy interfejs Wi-Fi i rozbudowany interfejs sieci komórkowej LTE, a także zaprojektowany na nowo system iOS 7 z setkami nowych, wspaniałych funkcji, oraz dostęp do wszystkich 475 000 aplikacji stworzonych specjalnie dla iPada.

iPad Air cieszy się fenomenalnym powodzeniem, dlatego z tym większą radością oddajemy w ręce klientów także iPada mini z wyświetlaczem Retina”, powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. marketingu globalnego. „Sądzimy, że klienci pokochają oba smukłe, lekkie i potężne nowe iPady. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewnić ich dostępność dla wszystkich zainteresowanych”.

Ceny i dostępność
iPad mini będzie dostępny w wersjach z Wi-Fi oraz Wi-Fi + Cellular w kolorze srebrnym i gwiezdnej szarości, w wariantach o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB. iPad mini z wyświetlaczem Retina będzie dostępny w wersjach z Wi-Fi oraz Wi-Fi + Cellular w kolorze srebrnym oraz gwiezdnej szarości, w wariantach o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB.
Specjalnie zaprojektowane poliuretanowe nakładki Smart Cover dla iPada mini z wyświetlaczem Retina oraz dla iPada mini są dostępne w całej gamie żywych barw, w tym w kolorze niebieskim, zielonym, różowym, żółtym, czarnym i (RED). Dostępne jest także piękne skórzane etui iPad mini Smart Case barwione aniliną, przeznaczone dla obu modeli iPada mini. Paleta kolorów tego etui obejmuje żółty, beżowy, niebieski, brązowy, czarny i (RED). Nakładki Smart Cover i etui Smart Case są dostępne u wybranych sprzedawców Authorised Apple Reseller.

iPada mini z wyświetlaczem Retina można już zamawiać u wybranych sprzedawców .

Apple tworzy komputery Mac, najlepsze komputery osobiste na świecie, system operacyjny OS X, pakiety iLife, iWork oraz oprogramowanie do zastosowań profesjonalnych. Apple jest również pionierem w rewolucji multimediów cyfrowych za sprawą iPoda i iTunes. Firma zrewolucjonizowała rynek telefonów komórkowych, wprowadzając rewolucyjny telefon iPhone oraz uruchamiając App Store. Zaprezentowany przez firmę iPad definiuje przyszłość mediów mobilnych i elektroniki użytkowej.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane