stickyimage

GSmart Roma R2 – świat w Twojej dłoni

Firma Gigabyte, specjalizująca się w produkcji funkcjonalnych smartfonów o nowoczesnym wyglądzie, prezentuje model GSmart Roma R2. W świat multimedialnej rozrywki wprowadzi użytkownika mnóstwo funkcjonalnych aplikacji dostępnych w systemie Android 4.2 Jelly Bean. Dzięki rozwiązaniu Dual SIM łatwo będzie oddzielić życie prywatne od zawodowego.

Już na pierwszy rzut oka Roma R2 robi wrażenie dzięki nowatorskiemu designowi obudowy, która jednocześnie jest solidna i ultralekka – smartfon waży zaledwie 125 gram. 4-calowy wyświetlacz z matrycą IPS, wkomponowany we frontowy panel urządzenia, pozwala na oglądanie obrazu pod szerokim kątem bez przekłamań kolorów i z zachowaniem odpowiedniego kontrastu. Optymalna rozdzielczość ekranu 800×480 pikseli daje możliwość wyświetlania pełnych stron internetowych, a dotykowa obsługa mobilnej przeglądarki jest łatwa i płynna.

Urządzenie wyposażone zostało w dwurdzeniowy procesor MediaTek, taktowany zegarem 1.3GHz oraz 1GB pamięci operacyjnej, co zapewnia stabilne działanie aplikacji pod kontrolą systemu Android 4.2 Jelly Bean, dając szerokie możliwości korzystania z programów dedykowanych rozrywce i pracy. Na pokładzie znajdziemy dwie kamerki – tylną o matrycy 5MPx oraz frontową VGA do wideo rozmów. Obsługa technologii komórkowej trzeciej generacji umożliwia korzystanie z mobilnego internetu na infrastrukturze operatora z prędkością poboru danych do 21Mb/s. Wbudowany moduł A-GPS pozwala na korzystanie z aplikacji nawigacyjnych i programów wymagających trybu geolokalizacyjnego, co ułatwia podróżowanie i określanie położenia. Producent wyposażył smartfona w slot na dodatkową kartę SD do 32GB, dzięki której można rozbudować 4GB fabrycznie dostępnej pamięci. Moduł Bluetooth w standardzie 3.0 oferuje szybką wymianę plików z innymi urządzeniami obsługującymi tę technologię.

Model Roma R2, podobnie jak inne , oferuje  dwa sloty na karty SIM, co przy obecnym tempie życia, gdzie czas wolny i ten poświęcany służbowym obowiązkom przeplatają się, stanowi ciekawe rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy dwóch numerów telefonu. Urządzenia zasila akumulator o pojemności 1400 mAh.

Na uwagę zasługuje także darmowy, preinstalowany pakiet biurowych aplikacji, takich jak arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu Microsoft Word czy szablon prezentacji, które wpisują się w popularną ostatnio formułę Office everywhere.

Smartfon Roma R2 dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych – ognistej czerwieni, modnej bieli, klasycznej czerni i elektryzującym niebieskim.

Cena: 549,00 zł


źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane