stickyimage

GSmart Guru G1 – nowy wymiar technologii

Firma Gigabyte, prezentuje model dla wymagających użytkowników – GSmart Guru G1. Smartfon charakteryzuje się wydajnym, czterordzeniowym procesorem 1.5 GHz, 5-calowym ekranem Full HD o niespotykanej głębi kolorów oraz precyzyjnym aparatem fotograficznym 13 MPix. Ultra cienka, 7.2 mm bryła obudowy została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie jest solidne i odporne na uszkodzenia.

Ujarzmiona technologia

Zastanawiasz się czy najnowsze gry lub wymagające multimedia mogą być płynnie odtwarzane na smartfonie? GSmart Guru G1 zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie, dzięki mocnemu, czterordzeniowemu procesorowi oraz aż 2GB pamięci operacyjnej. Wirtualne zmagania i filmy w jakości Full HD prezentowane na dużym, pięciocalowym wyświetlaczu o szerokich kątach widzenia, sprawią, że nowy smartfon od GSmart będzie Twoim przenośnym centrum relaksu. A co jeśli chcesz obejrzeć film przy dużym nasłonecznieniu? Nie ma obaw – technologia OGS (One Glass Solution) zapewni optymalny kontrast i odwzorowanie barw, a także odpowiednią głębię czerni.

Uchwyć moment

Chcesz uwiecznić ważną chwilę, ale nie masz przy sobie aparatu fotograficznego? GSmart Guru G1 został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 13 milionów pikseli oraz wiele funkcji wpływających na jakość zdjęć, między innymi tryb panoramiczny, scalanie kilku kadrów w jedno oraz opcję 40 zdjęć seryjnych, nieodzowną przy fotografowaniu dynamicznych, sportowych wydarzeń. A może wolisz wcielić się w rolę operatora kamery na fajnej imprezie? Przecież wspomnienia najlepiej prezentują się na filmie wideo, a GSmart Guru G1 potrafi rejestrować je w najwyższej jakości Full HD przy wykorzystaniu opcji stabilizacji obrazu. Z kolej frontowa kamerka o rozdzielczości aż 5MPix pozwala na prowadzenie niezwykle realistycznych wideo rozmów z bliskimi na całym świecie.

Więcej niż smartfon

Mając w dłoni GSmart Guru G1 jesteś zawsze na bieżąco dzięki funkcji Google Now – najlepiej poinformowanemu, wirtualnemu asystentowi. Jednym kliknięciem zlecasz wyszukanie informacji, która w danej chwili jest dla Ciebie najważniejsza. Na wakacjach, w delegacji, czy w drogowym korku – zawsze wiesz co zrobić, aby zaoszczędzić czas. Smartfon posiada aż 32GB wbudowanej pamięci na ulubione multimedia, a wydajna bateria o pojemności 2500mAh zapewnia długie godziny pracy w trybie mobilnym. Szybkie połączenie w technologii HSPA+, z którego korzysta smartfon, umożliwia pobieranie danych z prędkością do 42Mb/s. Bogate zasoby serwisów muzycznych, gry i aplikacje bazujące na dostępie do mobilnego internetu – wszystko to jest w zasięgu Guru G1. Uwagę zwraca także design smartfona. Jednorodna, ultra cienka bryła wykonana z nierdzewnej stali z wtopionym we frontowy panel wyświetlaczem oraz zamontowaną na stałe tylną klapką, nadają urządzeniu wrażenie solidnego wykonania i stylowości.

Cena:  1399 zł

źródło:materiały prasowe

Tagi: ,

Skomentuj artykuł

Wymagane