stickyimage

GoPro wypuszcza HERO4 Session-najmniejszą, najlżejszą i najwygodniejszą GoPro dotychczas

GoPro, Inc., producent kamer GoPro, umożliwiających rejestrowanie aktualnie najbardziej wciągających treści video w sieci, z dumą ogłosił swój najnowszy produkt: HERO4 Session, najmniejszą, najlżejszą, najwygodniejszą GoPro dotyczczas.

50% mniejsza i 40% lżejsza od najlepiej sprzedających się modeli kamer GoPro, HERO4 Black i Silver, HERO4 Session może poszczycić się nagrodzoną statuetką Emmy® jakością obrazu i wydajnością, a to wszystko zostało zamknięte w nowej, budzącej ekscytację formie, która ledwie rzuca się w oczy. Wytrzymała, wodoszczelna konstrukcja HERO4 Session eliminuje potrzebę posiadania oddzielnej obudowy, sterowanie za pomocą jednego przycisku, jak nigdy dotąd ułatwia i przyspiesza rejestrowanie wciągających ujęć i zdjęć. HERO4 Session jest kompatybilna z istniejącymi mocowaniami GoPro i będzie kosztować 1749zł (sugerowana cena detaliczna).

Kamera będzie dostępna od 12 lipca u Autoryzowanych Sprzedawców Detalicznych GoPro w całej Polsce.

Przy HERO4 Session postawiliśmy sobie za cel stworzenie najmniejszego, najlżejszego i najwygodniejszego GoPro, jak to tylko możliwe”, mówi Nicholas Woodman, założyciel i Prezes GoPro. “HERO4 Session łączy w sobie szczyt naszych inżynieryjnych dokonań wraz z wieloletnim know-how od strony użytkownika, by dostarczyć najwygodniejsze rozwiązanie do rejestrowania życia.” Woodman dodaje “Jestem bardzo podekscytowany premierą HERO4 Session, ponieważ
wreszcie mogę używać go publicznie!

HERO4 Session rejestruje filmy jakości GoPro w 1080p60, 720p100 i 1440p30 oraz 8 megapikselowe zdjęcia w trybach Single (pojedyncze), Burst (seryjne) i Time Lapse (poklatkowe). Oferuje wiele tych samych innowacyjnych funkcji, które znajdziemy w najlepiej sprzedających się modelach HERO4 !

Black i Silver, takich jak Superview™, Protune i Auto Low Light. Rozbudowana kontrola nad trybami i ustawieniami kamery odbywa się poprzez aplikację GoPro App lub za pomocą pilota Smart Remote. Obsługa HERO4 Session jest bardzo prosta. Krótkie przyciśnięcie spustu migawki szybko włącza kamerę, a nagrywanie rozpoczyna się automatycznie. Długie przyciśniecie spustu migawki włącza kamerę i uruchamia tryb zdjęć poklatkowych Time Lapse. Naciskając ten sam przycisk ponownie zachowamy film lub zdjęcia oraz wyłączymy kamerę. Prosta konstrukcja znacznie poprawia szybkość i wygodę użytkowania kamery, dzięki której nie umkną nam cenne chwile.

HERO4 Session zbudowana jest według znanych już, solidnych standardów GoPro i jest wodoszczelna do 10 metrów. Oferuje zgrabny system mocowania oparty na ramkach mocujących kompatybilnych z szerokim wachlarzem dostępnych mocowań. Innowacyjny system dwóch mikrofonów dynamicznie przełącza rejestrację dźwięku pomiędzy nimi, by zredukować szum wiatru podczas ulubionych aktywności. Jakość dźwięku podczas aktywności w wodzie uległa zdecydowanej poprawie dzięki
wodoszczelnej konstrukcji HERO4 Session, która eliminuje potrzebę stosowania dodatkowej obudowy wodoszczelnej, która często przytłumia dźwięk.

W GoPro jakość dźwięku jest równie ważna co jakość obrazu i jesteśmy podekscytowani tym jaki postęp zrobiliśmy w polepszeniu jego jakości w HERO4 Session podczas uprawiania dyscyplin, którym woda i wiatr nie są obce,” zaznacza Woodman.

HERO4 Session 1749 PLN (sugerowana cena detaliczna)
· Fantastyczne tryby wideo 1080p60, 720p100 i 1440p30
· Wodoszczelna do 10m bez dodatkowej obudowy
· Łatwe sterowanie za pomocą jednego przycisku: Krótkie naciśnięcie spustu migawki szybko
włącza kamerę, a nagrywanie rozpoczyna się automatycznie. Długie przyciśniecie spustu
migawki włącza kamerę i uruchamia tryb zdjęć poklatkowych Time Lapse
· Rejestruje 8MP zdjęcia w trybach: Single, Burst, i Time Lapse
· Kompatybilna z innymi mocowaniami i akcesoriami GoPro
· System dwóch mikrofonów lepiej rejestruje dźwięk podczas aktywności, którym towarzyszy
woda i wiatr
· Wbudowane WiFi i Bluetooth® pozwala łatwo połączyć się z aplikacją GoPro App i pilotem

Smart Remote
· Automatyczne obracanie obrazu zapewnia poprawną orientację obrazu podczas nagrywania
· Zestaw zawiera standardowe i kompaktowe mocowanie dla zwiększonej wszechstronności
montażu
· Nowe mocowanie z przegubem kulowym w zestawie!

O GoPro, Inc.
GoPro, Inc. zmienia sposób w jaki konsumenci rejestrują, przeżywają, udostępniają i cieszą się swoimi znaczącymi przeżyciami. Dokonujemy tego umożliwiając ludziom samodzielnie rejestrować siebie podczas ich ulubionych aktywności. Nasi klienci to jedni z najbardziej aktywnych i przepełnionych pasją ludzi na świecie. Jakość i ilość treści GoPro udostępnianych przez nich w połączeniu z ich entuzjazmem w stosunku do naszej marki wirusowo buduje świadomość i napędza
popyt na nasze produkty. To co zaczęło się od pomysłu, który miał pomóc zawodnikom w dokumentowaniu siebie podczas uprawiania sportu stało się powszechnie przyjętym rozwiązaniem rejestrującym ludzi zaangażowanych w swoje zainteresowania, jakiekolwiek by nie były. Od ekstremy po główny nurt, od profesjonalistów po amatorów, GoPro pozwoliło światu uchwycić i udostępnić swoje pasje. W ten sposób i świat pomaga GoPro stać się jednym z najbardziej ekscytujących i aspirujących
przedsiębiorstw naszej epoki.

Dowiedz się więcej, odwiedź www.gopro.com lub połącz się z GoPro na YouTube, Twitter, Facebook, Pinterest lub LinkedIn.

GOPRO® i HERO® są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy GoPro Inc. w Stanach Zjednoczonych Ameryki i innych krajach.

Wyłącznym dystrybutorem produktów GoPro w Polsce jest firma Freeway OMT sp. z o.o.
www.freeway.com.pl.

Tagi: , , , , , , ,