stickyimage

Golarki Braun na Dzień Ojca – podaruj styl najlepszemu tacie na świecie!

Dzień Ojca to wyjątkowa chwila, w której możesz docenić swojego ukochanego tatę. Na pewno chcesz podarować mu osobisty prezent, który sprawi mu przyjemność i pokaże, jak bardzo go kochasz.

Nie ma miłości większej niż ta, która zbliża ojca i dziecko. Pomóż tacie wspaniale rozpocząć dzień! W szerokiej ofercie Braun znajdziesz golarki dla ojców, którzy stawiają na gładką twarz oraz zestawy wielofunkcyjne i trymery, dla tych, którzy na co dzień noszą precyzyjnie dociętą brodę.

Ojciec „Fan gładkości”

Jeśli szukasz prezentu, który ma wyrazić więcej niż jakiekolwiek słowa, zdecyduj się na golarki oferujące inteligentną technologię i innowacyjny design. Dzięki temu podarujesz tacie dopasowane do niego, najefektywniejsze golenie, które doceni w najważniejszych chwilach.

Golarka Braun Series 5 – ojcu, który oczekuje komfortu i dokładnego golenia nawet w trudno dostępnych miejscach możesz podarować efektywne golenie blisko skóry dzięki Braun Series 5. Golarka z technologią Skin-Sensitive minimalizuje napięcie skóry i chroni ją w trakcie golenia. Urządzenie dopasowuje działanie do gęstości zarostu, a głowica dopasowuje się do brody w aż 8 kierunkach.

Golarka Braun Series 3 – ojcu, który jest gotowy, by osiągnąć kolejny poziom w pielęgnacji o poranku, podaruj Braun Series 3. To wielozadaniowa golarka z technologią MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów, dzięki czemu przyspiesza golenie. Golarka zapewnia czyste i dokładne golenie, dostosowując się do konturów twarzy. Dodatkowy, wysuwany szeroki trymer nada się do modelowania wąsów i baków.

Ojciec „Stylowy brodacz”

Choć z tatą często można się delikatnie podroczyć, to na pewno ma on swój własny styl! Daj mu kontrolę nad wyglądem z trymerami i zestawami wielofunkcyjnymi do brody i ciała.

Trymer do zarostu BT3040 – tacie, którego dumą i chlubą jest broda, podaruj trymer do zarostu Braun, który zapewni niezwykłą precyzję dla 100% kontroli nad stylizacją brody! 39 precyzyjnych ustawień długości zapewnia dokładność co do włosa. Dzięki temu dajesz ojcu pełną kontrolę nad codziennym wyglądem i samopoczuciem.

Wielofunkcyjny zestaw Braun 9w1 MGK 3080 – to precyzyjna stylizacja od stóp do głów. Linia produktów zaprojektowana specjalnie do stylizacji włosów na twarzy, głowie i ciele. Łatwe w użyciu narzędzia pozwolą twojemu tacie wyrazić siebie w dowolnym stylu. O stylizację brody zadba podwójny grzebień z 13 ustawieniami długości, w strzyżeniu włosów i brody pomoże inteligentny grzebień, a w pielęgnacji włosów na ciele wyręczą go specjalne końcówki.

Tagi: , , , , , , , ,