stickyimage

GOCLEVER – kolejne modele z serii Insignia (moduł 3G i Android KitKat)

Po niedawnym rozbudowaniu oferty urządzeń z systemem Windows, przyszła pora na zaspokojenie potrzeb fanów systemu z zielonym robotem. Insignia 1010M i Insignia 800M to nazwy dwóch nowych tabletów z Androidem KitKat, które właśnie pojawiły się w portfolio firmy GOCLEVER. Urządzenia wyposażone są w wydajne, czterordzeniowe procesory Cortex A7, ekrany o przekątnych 8 oraz 10,1” oraz wbudowane moduły 3G – dzięki czemu idealnie sprawdzą się u osób, które często podróżują (choćby komunikacją miejską) i chcą mieć stały dostęp do serwisów społecznościowych i informacyjnych, poczty, komunikatorów, aplikacji do pracy oraz gier.


Specyfikacja obu modeli jest dość zbliżona: oba wyposażone są w znakomite wyświetlacze IPS LCD (ta technologia gwarantuje znakomite kolory, ostrość oraz świetne kąty widzenia), wydajne procesory MediaTek MT8382 1.3GHz (QuadCore, Cortex A7), układy graficzne Mail400MP, 1 GB pamięci RAM (DDR3), modem 3G (z możliwością obsługi HSPA+), czytnik kart pamięci microSD (do 32 GB), porty microUSB OTG i mini-jack, WiFi, Bluetooth oraz GPS.

Nowości różnią się głównie wielkością wbudowanych ekranów: Insignia 1010M wyposażona jest w wyświetlacz o przekątnej 10,1” i rozdzielczości 1280x800px, zaś 800 M – 8”, 1280x800px. Większy model ma również więcej wbudowanej pamięci (16 GB, Insignia 800M – 8 GB) oraz aparat cyfrowe o rozdzielczości 2 MP (przedni) i 5MP (tylny) – w modelu mniejszym mamy odpowiednio, 0,2 i 3 MP.

Kierowców dodatkowo ucieszy fakt, iż producent wyposażył oba tablety w GPS (wspomagany przez AGPS co pozwala na szybkie i dokładne określenie pozycji) oraz zestaw dołączonych map czyniąc z nich nie tylko wydajny sprzęt, ale również uniwersalne, w pełni funkcjonalne urządzenia do nawigacji, które przyda się podczas wojaży po Polsce i innych krajach Europy. W dodatku dostęp do intuicyjnej i łatwej w użytkowaniu aplikacji nawigacyjnej z mapami jest bezterminowy, i darmowy (aktualizacji map w trybie online możemy dokonać również bezpłatnie).

Oba tablety pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat, wyposażonego w idealnie dopasowany do specyfiki takich urządzeń interfejs oraz dostęp do setek tysięcy płatnych i darmowych aplikacji z serwisu Sklep Google. Dzięki nim każdy tablet może być idealną maszyną zarówno do pracy, jak i rozrywki – tworzenia i edycji dokumentów, czytania gazet i książek, surfowania po Internecie, korzystania ze Skype’a, oglądania filmów, odtwarzania muzyki czy grania.

Tablety GOCLEVER Insignia 800M oraz 1010M powinny zaspokoić wymagania użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do informacji niezależnie od dostępności łącza internetowego Wi-Fi i nie obciążając przy tym portfela. Ponadto, mogą stać się dobrym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Premiera obu modeli odbędzie się w sklepie internetowym X-KOM.pl, a sugerowana cena detaliczna to odpowiednio: GOCLEVER Insignia 800M 499 zł; GOCLEVER Insignia 1010M 699 zł.

Tagi: , , ,