stickyimage

Franke Autocook – zaproś kucharza do domu!

Wyborna pieczeń, domowa pizza, zapiekanki warzywne, ciasto na deser i chleb na śniadanie… Nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w gotowaniu i dopiero zaczynasz uczyć się sztuki kulinarnej, możesz odnosić sukcesy na tym polu. System Autocook, dostępny w wybranych modelach piekarników Franke, pozwala  na przygotowanie 52 zdefiniowanych typów różnych potraw z wykorzystaniem rozmaitych kombinacji trybów, czasów i temperatur pieczenia. Po wybraniu przepisu, piekarnik piecze automatycznie, dobierając optymalne połączenie sposobu grzania, temperatury i czasu pieczenia. Zaprogramowane przepisy zostały opracowane i przetestowane przez profesjonalnych kucharzy, dzięki czemu dają najlepsze wyniki pieczenia, nawet osobom, które nie mają doświadczenia w kuchni.

Przepisy w systemie Autocook zebrane zostały w sześciu podstawowych kategoriach: Mięsa białe, Mięsa czerwone, Ryby, Warzywa/Makarony, Chleb/Pizza oraz Ciasta. Wybieramy odpowiednią kategorię, potem przepis i zatwierdzamy zdefiniowaną wagę potrawy. Wagę możemy także modyfikować przyciskiem, aby idealnie dostosować czas pieczenia do naszej porcji dania.

Teraz tylko wystarczy nacisnąć start. Możemy również wybrać opcję opóźnionego startu. Piekarnik zajmie się resztą we wskazanym czasie. Podczas pieczenia urządzenie będzie nas jednak informować na wyświetlaczu o funkcjach włączonych w danym momencie. Gdy danie będzie gotowe, piekarnik powiadomi nas o tym sygnałem dźwiękowym. Urządzenie wyłączy się automatycznie, ale utrzyma potrawę w cieple jeszcze przez pół godziny.

System Autocook z pełną automatyką dostępny jest w wybranych modelach piekarników Franke z linii Crystal.
Więcej informacji o piekarnikach Franke na www.franke.pl

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane