stickyimage

Folie prywatyzujące 3M™

Folie prywatyzujące 3M™ to praktyczny i szybki sposób zabezpieczenia danych na ekranie smartphona lub tableta oraz ochrony wyświetlacza przed uszkodzeniem. Produkt jest łatwy w zastosowaniu – można go szybko nakleić na ekran urządzenia przenośnego i tym samym zabezpieczyć swoje dane przed niepowołanymi obserwatorami. Produkt sprawdza się idealnie m.in. podczas podróży oraz korzystania z mobilnych urządzeń w miejscach publicznych.

Czy wiesz, że istnieje 80% prawdopodobieństwo iż ktoś niepowołany będzie próbował spojrzeć na informacje, które masz na ekranie telefonu, laptopa lub komputera stacjonarnego? Na szczęście firma 3M oferuje proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które pozwala chronić twoje dane w sposób ciągły, niezależnie od tego, jakim urządzeniem się posługujesz  także  zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniem.. Załóż filtr prywatyzujący 3M i będzie po kłopocie.

Folie prywatyzujące to optymalne rozwiązanie dla osób ceniących swoją prywatność. Folia w taki sposób zawęża kąt widzenia ekranu, że wyświetlane informacje dostępne są jedynie dla użytkownika. Osoba usiłująca zajrzeć nam „przez ramię”, zobaczy jedynie czarny ekran.

Dzięki wysokiej przezroczystości folii, zostaje zachowana doskonała jakość obrazu. Folia jest kompatybilna z systemem dotykowym, dzięki czemu funkcje dotykowe smartphona lub tabletu pozostają całkowicie nie zakłócone. Innowacyjna technologia dodatkowo zapobiega osadzaniu się kurzu i brudu na krawędziach folii ochronnej, a nowoczesna formuła kleju, umożliwia usuniecie jej ze sprzętu, bez pozostawiana na nim resztek kleju” – mówi Martyna Taczanowska, odpowiedzialna za rozwój rynku Działu Mobilnych Rozwiązań Interaktywnych w 3M Poland.

Folie prywatyzujące dostępne są w różnych rozmiarach odpowiadających poszczególnym modelom laptopów, smartfonów oraz tabletów.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane