stickyimage

Firma Manta Multimedia została oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej!

W dniu 29 maja, firma Manta Multimedia oraz Polski Związek Piłki Nożnej podpisały umowę, na mocy której Manta została oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

Zawsze byłem wielkim fanem piłki nożnej.” – mówi Bogdan Wiciński, prezes Manta Multimedia.  „Możliwość wspierania biało-czerwonych w czasie nadchodzących mistrzostw, a także po nich, to dla nas prawdziwy powód do dumy, zarówno z perspektywy firmy jak i mojej prywatnej. Będziemy trzymać kciuki, aby kadra Franciszka Smudy zrobiła furorę podczas nadchodzących Mistrzostw Europy. Mamy nadzieję, że już niedługo o polskiej reprezentacji znów będzie głośno na całym świecie. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia.”

W ramach pakietu partnerskiego, firma Manta otrzymuje tytuł Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a logotypy firmy będą widoczne na bandach w czasie meczów reprezentacji oraz na wszystkich materiałach promocyjnych, czy tłach do wywiadów. Oprócz tego, przygotowana zostanie specjalna kampania reklamowa oraz oferta dla klientów, której motywem przewodnim będzie właśnie piłka nożna i reprezentacja Polski. Więcej szczegółów na ten temat zostanie ujawnionych już wkrótce. Współpraca obowiązuje aż do zakończenia Mistrzostw Świata w Brazylii, które odbędą się w 2014 roku, lecz obie strony nie wykluczają jej przedłużenia.

Wspieranie reprezentacji w piłce nożnej, to już kolejny sposób na promocje sportu w Polsce  w wykonaniu czołowego dostawcy sprzętu RTV/AGD. Firma jest już sponsorem drużyn piłkarskich Legia Warszawa i Wisła Kraków oraz siatkarskiej AZS Politechnika Warszawa. Oprócz tego Manta funduje sprzęt dla trenerów i graczy z kadry juniorów wcześniej wymienionych drużyn.
Wierzymy, że w polskich sportowcach drzemie mnóstwo nieodkrytego talentu, który przy odpowiednim wsparciu zabłyśnie i przyniesie spektakularne zwycięstwa na światowym poziomie. My chcemy im w tym pomóc.” dodaje Wiciński.

źródło: materiały prasowe

Firma Manta Multimedia została oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej!

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane