stickyimage

emporia ELEGANCE plus w salonach sieci T- mobile

Od początku listopada w salonach sieci T-Mobile oraz w sklepie internetowym www.emporiasklep.pl można kupić telefon emporiaELEGANCEplus. Prosty w użyciu telefon przeznaczony dla starszej generacji naszych użytkowników, dla których ekrany dotykowe, aplikacje i dostęp do internetu w ogólnie dostępnych smartfonach  nie są  potrzebne do szczęścia.

Dla większości użytkowników obsługa nowoczesnych telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych jest prosta i wygodna, natomiast  dla starszych osób może stanowić nie lada wyzwanie. Emporia ELEGANCE został zaprojektowany właśnie z myślą o naszych rodzicach czy dziadkach. Telefon prosty, wygodny w obsłudze, zapewniający wszystkie potrzebne funkcje, a co więcej świetnie wyglądający i dobrze zbudowany.

Obudowa telefonu ELEGANCE została stworzona z materiałów wysokiej jakości: plastiku, aluminium i polerowanej stali. Telefon pewnie leży w dłoni i wydaje się być przygotowany na przetrwanie upadku. Prosty i elegancki design dostarcza miłych wrażeń wizualnych.

Emporia ELEGANCEplus posiada duży kolorowy wyświetlacz OLED o przekątnej 1,8 cala, który jest jasny i czytelny. Czcionka użyta w menu nie sprawi problemu w odczytaniu nawet osobom z wadą wzroku. Jest wyświetlana w czytelny, kontrastowy sposób. Dodatkowo, możemy regulować jej wielkość. Telefon posiada także bardzo duże klawisze z widocznymi literami i cyframi co nie będzie stanowiło problemu dla nikogo. Dodatkowo, klawisze zostały zaprojektowane tak, że nie ma wątpliwości co do tego, czy zostały wciśnięte.

Producent tak zaprojektował telefon, by jego użytkownicy usłyszeli przychodzące połączenie, bądź wiadomość tekstową. Zagwarantować to mają mocniejsze wibracje i głośny dzwonek. Kolejne ułatwienie, to migający na zielono podczas nadchodzącego połączenia klawisz OK. Dzięki temu rozwiązaniu, od razu wiadomo jak odebrać telefon i nie trzeba szukać odpowiedniego przycisku.

Wersję „plus” wzbogacono o funkcję Bluetooth, radio FM oraz umieszczony w tylnej części obudowy dyskretny przycisk alarmowy, który posiadaczowi telefonu zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenie w sytuacji wymagającej udzielenia natychmiastowej pomocy.

Telefon waży 92 gramy i ma wymiary 109x50x14 mm.

Inne najważniejsze cechy i funkcje

Wyświetlacz:

Kolorowy ekran OLED (z organicznych diod LED)Materiał ten zapewnia wysoki poziom jasności, a jednocześnie także kontrastu.

Czas gotowości:

Do 300 godzin

Czas rozmów:

Do 240 minut
Wybrane funkcje:
  • Funkcja połączeń alarmowych firmy emporia
  • Bluetooth
  • Radio FM
  • Latarka LED
  • Latarka LED miga po nadejściu połączenia
  • Teksty pomocy do wszystkich pozycji menu
  • Akcesoria do rozmów bez używania rąk
  • Budzik
  • Kalkulator
  • Przypomnienia o urodzinach

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane