stickyimage

Elegancki phablet od GOCLEVER – pierwsze premierowe sztuki z ciekawym gratisem

Zapowiedziany przez GOCLEVER na początku czerwca – kieszonkowy zamiennik tabletu – 6-calowy phablet Quantum 600 z preinstalowanym systemem Android 4.4 KitKat i funkcją Dual SIM będzie dostępy w sprzedaży już od 7 lipca. Do premierowej ceny producent dodaje bonus w postaci urządzenia AERODISPLAY, czyli małą przystawkę HDMI do telewizora, której podstawowa funkcja to bezprzewodowe przesyłanie obrazu na duży ekran.

Quantum 600 to urządzenie spełniające wszystkie funkcje smartfona, jednocześnie zachowując wysokiej jakości, duży wyświetlacz do wygodnej konsumpcji treści audiowizualnych i czytania e-booków. Nie potrzebujemy zatem kolejnego, a zarazem bardzo podobnego urządzenia, jakim jest mniej poręczny tablet czy netbook.

Najnowszy fablet od GOCLEVER wyróżnia się przede wszystkim eleganckim, minimalistycznym wzornictwem i smukłą sylwetką. Urządzenie wyposażono w 6” wyświetlacz HD 1280×720, wykonany w technologii IPS. Listę komponentów uzupełniają:

– Szybki czterordzeniowy procesor 1.2GHz Cortex A7
– 1GB RAM-u oraz 4GB pamięci flash (z możliwością rozszerzenia o kolejne 32GB)
– Moduł Bluetooth, podwójne złącze kart SIM (z obsługą usługi Aero2) oraz WiFi.
– GPS z mapą Polski, port microUSB 2.0 OTG, tuner FM, dwie kamery.
– Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 2800 mAh.

Materiałem wideo, prezentującym GOCLEVER Quantum 600:

Na tle konkurencji wyróżnia go przede wszystkim preinstalowany Android 4.4 KitKat. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu nastąpi poprawa bezpieczeństwa systemu operacyjnego, a użytkownik uzyska większą wydajność w grach. Wielu klientów powinna zadowolić optymalizacja zarzadzania energią (dłuższy czas pracy na baterii), a także takie funkcje jak: Bluetooth Smart (mniejsze zużycie energii przy zachowaniu podobnego zasięgu łączności), odświeżona aplikacja Aparat (nowe funkcje i organizacja menu ustawień, które powodują większą wygodę w użytkowaniu) oraz funkcja Google Cloud Print.

W obliczu rozpoczynających się wakacji, wielu użytkowników ucieszy fakt, iż GOCLEVER umieścił w Quantum 600 kamerę tylną o rozdzielczości 8MPix, która pozwoli na zachowanie profesjonalnych fotografii i pamiątkowych filmów w bardzo dobrej jakości, a wykorzystując AERODSIPLAY również na ich bezprzewodowe wyświetlanie na dużym ekranie.

Quantum 600 z gratisowym AERODISPLAYem w zestawie pojawi się w sprzedaży już 7 lipca w sklepie internetowym KOMPUTRONIK oraz w strefie okazji Allegro (sklep KAREN). Cenę promocyjnego zestawu ustalono na 599 zł (ilość jest ograniczona). W promocji będą modele w kolorze czarnym. W standardowej, popremierowej sprzedaży (bez gratisu) pojawi się również model biały. Zainteresowani będą mogli także dokupić GOCLEVER AERODISPLAY, ale wówczas trzeba się liczyć z dodatkowym kosztem około 100 zł.

Sugerowana cena detaliczna phabletów z serii Quantum 600 na polskim rynku to 599 zł.

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane