stickyimage

DRIVE 4 – kolejny mocny smartfon Kruger&Matz już dostępny!

W sprzedaży pojawił się właśnie nowy smartfon Kruger&Matz z serii DRIVE. Czwarta odsłona to kontynuacja wersji pancernej ze znacznie ulepszoną specyfikacją, zamkniętą w bardziej kompaktowej obudowie. Kruger&Matz, znany z tego, że w swoich smartfonach stosuje tylko procesory Qualcomm, w przypadku DRIVE 4 wykorzystał czterordzeniowy Snapdragon 410 (MSM8916), który zapewnia stabilną pracę systemu Android 5.1 Lollipop.

O smartfonie DRIVE 4 zrobiło się głośno po zapowiedziach w czasie ostatniej konferencji prasowej Kruger&Matz. Od kilku dni urządzenie dostępne jest w sprzedaży, a jego sugerowana cena została ustalona na 999 zł. DRIVE 4  to kolejny w ofercie marki smartfon do zadań specjalnych. Urządzenie posiada normę IP67, dzięki której wytrzyma zanurzenie w wodzie do głębokości 1 m przez ok. 30 min, a także poradzi sobie z drobnym pyłem i kurzem. To więcej niż potrzeba podczas codziennego użytkowania i wystarczająco, aby zapewnić sobie spokój np. w czasie wyprawy na survival, czy pracy w warsztacie lub na budowie.

Pancerna obudowa to tylko zapowiedź tego, co znajduje się w środku smartfona DRIVE 4. Urządzenie pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu maksymalnym 1,2 GHz, wspierany przez 1GB pamięci RAM. Takie parametry gwarantują płynną i przede wszystkim stabilną pracę systemu Android Lollipop w wersji 5.1, z odświeżoną szatą graficzną i dodatkowymi usprawnieniami w tym m.in. zwiększonym zabezpieczeniem przed kradzieżą.

Jak przystało na telefon dla twardzieli, Drive 4 wyposażony został w 5-calowy ekran IPS wzmocniony szkłem Dragontrail. Co ważne smartfon został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort w czasie codziennego użytkowania – mimo solidnej obudowy, skrywającej przyciski funkcyjne i odpowiednio zabezpieczone porty – DRIVE 4 pewnie układa się w dłoni i co najważniejsze umożliwia swobodną obsługę jedną ręką.

Kolejnym wyróżnikiem nowego mocnego smartfona Kruger&Matz jest opcja dual SIM. Telefon posiada dwa sloty micro SIM i nano SIM, dzięki którym można używać dwóch kart jednocześnie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób używających dwóch numerów np. prywatnie i służbowo, posiadających osobną kartę do obsługi Internetu 4G LTE, lub które korzystają z lokalnej karty podczas zagranicznych podróży. Drugi slot może służyć też do zwiększenia pamięci wewnętrznej urządzenia o kolejne 32 GB za pomocą karty pamięci microSD.

Sugerowana cena detaliczna: 999 zł
Produkt dostępny na www.krugermatz.com, w salonach LPelektronik oraz w strefie marek Allegro.

Więcej informacji:

www.krugermatz.com
https://www.facebook.com/krugermatz

***
Marka Kruger&Matz pojawiła się na polskim rynku w roku 2010, a historię jej powstania najlepiej oddają dwa słowa: pasja i marzenie. Kruger&Matz pragnie inspirować do życia pełnego wartości i pasji, a wprowadzając do oferty wyjątkowe i dostępne dla każdego produkty chce dać ludziom narzędzia do lepszego życia. Dlatego w portfolio produktów Kruger&Matz znaleźć można m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety, czy smartfony. Kruger&Matz jest marką, która na kanwie wyznawanych wartości daje ludziom wybór. To od konsumenta zależy, czy kupi produkt, znanego światowego producenta, czy też wybierze spełniający te same funkcje i równie dopracowany technologicznie, a jednocześnie dużo tańszy produkt Kruger&Matz. Może warto sięgnąć po ten drugi, a zaoszczędzoną różnicę przeznaczyć na realizację swoich pasji ?
Produkty Kruger&Matz cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Świadczą o tym nagrody, które otrzymała marka m.in. godło Odkrycie Roku 2013, które zostało przyznane Kruger&Matz za innowacyjność smartfona LIVE, stały wzrost zainteresowania i dalsze perspektywy odbioru przez rynek, Złoty Bell od czytelników magazynu Mobility dla słuchawek KM0660EB, a także nagroda Złoty AS IT w kategorii Debiut Roku przyznana przez redakcję Reseller News, czy Nagroda Innowacyjności.

Tagi: , , ,