stickyimage

De’Longhi VVX 1880 Dual Vap – innowacyjny system do prasowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów De’Longhi wprowadza na rynek nowy system do prasowania.

VVX 1880 bo o nim właśnie mowa wyposażono w opatentowaną stopę grzewczą DUAL VAP, która dzięki zastosowaniu  dwóch rodzajów tworzywa (ceramicznego i stali nierdzewnej) pozwala na uzyskanie doskonałych efektów prasowania. Dodatkowo, najnowszy model posiada przełącznik DUAL VAP , dzięki któremu sami możemy decydować o powierzchni wyrzutu pary: wyrzut pary może następować  z czubka stopy w celu usunięcia najbardziej uciążliwych zagnieceń lub z całej powierzchni stopy  przy prasowaniu większych powierzchni.

Dbając o środowisko naturalne i mając na celu jego zmaksymalizowaną ochronę w najnowszym systemie marki De’Longhi wprowadzono rozwiązanie:  strefę ECO ZONE.  Pozwala ona na oszczędność nawet do 40% energii i wody przy jednoczesnym zachowaniu idealnych wyników prasowania.

System VVX 1880 to także szereg praktycznych rozwiązań wpływających na komfort korzystania z urządzenia.  Innowacyjny system zapobiegający osadzaniu się kamienia: filtr antywapienny z możliwością regeneracji oraz bojler z zatyczką pozwalającą na  jego opłukanie.  Zdejmowana podkładka pod żelazko pozwala na położenie żelazka dla większej wygody  na desce do prasowania, natomiast dodatkowa blokada żelazka stanowi zabezpieczenie w momencie przenoszenia systemu w inne miejsce.

System VVX1880 zyskał uznanie na arenie międzynarodowej: otrzymał certyfikat SLG świadczący o najwyższej jakości prasowania, a także  w kategorii łatwości użytkowania. Przyznane wyróżnienia po raz kolejny podkreślają, iż hasło marki De’Longhi  Better Everyday nie jest tylko pustym, marketingowy sloganem.

System VVX 1880 będzie dostępny na rynku od marca br. w wybranych sieciach partnerskich.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane