stickyimage

Debiut Nokii X Dual Sim w Agito.pl

Już w ten piątek – 28 marca – rusza premierowa sprzedaż smartfonów Nokia X Dual Sim w Agito.pl. Nokia X Dual Sim z ekranem o przekątnej 4 cali to pierwszy smartfon w ofercie tego producenta, wyposażony w spersonalizowany system operacyjny Google Android. Ta wersja umożliwia dostęp do własnego sklepu Nokii z aplikacjami z Google Play.

Dual Sim
Nokia X Dual Sim, jak nazwa wskazuje, ma dwa sloty na karty abonenckie SIM. Telefon pozwala na korzystanie z obu kart jednocześnie, dzięki czemu nie jest konieczne noszenie dwóch aparatów.

Interfejs Fastlane  
Nokia X Dual Sim ma nowy, przyjazny interfejs Fastlane, który zapewnia szybki i płynny dostęp do ulubionych i najczęściej używanych aplikacji. Wszystko, co lubisz i z czego korzystasz, znajduje się w zasięgu palca.

Zindywidualizowany ekran główny
Google Android pozwala na zmianę wyglądu i układ aplikacji na ekranie głównym telefonu – za pomocą kafelków o zmiennym rozmiarze możesz im nadać unikalny wygląd. Możesz je również dowolnie organizować – grupować w foldery i używać widgetów systemu Android, które świetnie wyglądają na 4-calowym ekranie smartfona.

Darmowa nawigacja
Nie wiesz, gdzie jesteś? Aplikacje nawigacyjne HERE Maps (darmowe mapy offline) i HERE Drive (darmowa nawigacja po świecie) pomogą odnaleźć drogę. Nokia X Dual Sim to jedyny smartfon z Androidem, który nie wymaga wykupienia pakietu danych by móc korzystać z nawigacji. Mapy dowolnego państwa można pobrać na kartę i korzystać z nich offline, zupełnie za darmo.

Muzyczny hit za hitem
Nokia MixRadio to Twoja prywatna stacja radiowa. Słuchasz wyłącznie tego, na co masz ochotę – sam wybierasz muzyczne kawałki, sam ustalasz kolejność piosenek. I to wszystko commercial-free.

Kameleon w kieszeni
Do wyboru jest sześć, żywych kolorów obudowy – możesz je dowolnie zmieniać w zależności od nastroju i stosownie do okazji.

Specyfikacja
Pojemność: 4 GB
RAM: 512 MB
Procesor: 2-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon™ S4
Ekran: 4”, 480 x 800, TFT IPS
Aparat: matryca: 3 MPx, rozdzielczość: 2048 x 1536 px

www.agito.pl

źródło:materiały prasowe

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane