stickyimage

Chłodzenie do smartfona – Titan Pyramid (TTC-NF02TZ)

Titan, producent systemów chłodzenia zaprezentował kolejną nowość, podstawkę chłodzącą do smartfona. Pyramid Cooler efektywnie schłodzi smartfona, a przy tym doskonale prezentuje się na biurku.

Titan Pyramid (TTC-NF02TZ) to urządzenie, które pełni jednocześnie funkcję podstawki i wentylatora do smartfona. Dzięki unikalnej konstrukcji oferuje stabilne i bezpieczne oparcie dla Twojego telefonu. Wbudowany wentylator o średnicy 4 cm zwiększa przepływ powietrza wokół telefonu i efektywnie rozprasza ciepło generowane przez telefon podczas intensywnego użytkowania.

Nowoczesną podstawkę Pyramid, wykonano z wysokiej jakości aluminium, dzięki temu użytkownik może cieszyć się wyjątkowym wyglądem i stabilna podstawą. Poprzez regulację kąta nachylenia podstawki (35°, 50° i 65°), możesz ustawić telefon w optymalny dla siebie sposób. Specjalna podkładka żelowa umożliwia ustawienie podstawki wraz z telefonem w dowolnym miejscu.

Cena detaliczna produktu wynosi 99 zł.

Cechy produktu:
– Konstrukcja aluminiowa
– Uniwersalny do wszystkich smartfonów
– Wbudowany wentylator o średnicy 4 cm
– Ciekawy design
– Wbudowany port USB
– Kolor czarny lub biały

Firma Titan Technology LTD. została założona na Tajwanie przez grupę postępowych inżynierów z ponad 20 letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości urządzeń chłodniczych. Firma posiada oddział w Niemczech oraz zakład produkcyjny w Chinach gdzie jest zatrudnione blisko  460 pracowników.
Obecnie firma jest jednym  z wiodących producentów rozwiązań termicznych między innymi w zakresie chłodzenia procesora, dysków, karty graficznych. W swojej ofercie posiada również dmuchawy, wentylatory systemowe DC i radiatory.
Szybko postępujący rozwój technologii oraz nowe potrzeby klientów sprawiają, że Titan poświęca ogromną ilość środków na badania i rozwój innowacji w branży rozwiązań termicznych w zastosowaniu do PC. W rezultacie marka  zyskała nie tylko ogromne doświadczenie ale i dobrą reputację dla swoich produktów  w dziedzinie chłodzenia.

www.titan-cd.com

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane