stickyimage

Braun °CoolTec – pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia

Codzienne golenie już nigdy nie będzie takie samo. Nowa, rewolucyjna golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia zapewni arktyczną ulgę wrażliwej, podrażnionej skórze. Braun °CoolTec to najnowsza golarka do golenia na sucho. Golarka, dzięki aluminiowej listwie chłodzącej zintegrowanej z głowicą obniża temperaturę powstającą podczas golenia i zapobiega podrażnieniom nawet najbardziej wrażliwej skóry. Innowacyjna technologia w połączeniu ze stylowym designem czyni °CoolTec prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie golarką na świecie. Odkryj zalety technologii aktywnego chłodzenia i zapomnij  o podrażnieniach skóry!

U mężczyzn golenie może wywoływać nieprzyjemne objawy, takie jak zaczerwienienie, suchość, a czasem delikatne pieczenie. To właśnie z myślą o skórze wrażliwej, eksperci marki Braun opracowali rewolucyjne golarki °CoolTec. Golarki wyposażone zostały w aluminiową listwę chłodzącą, która aktywnie schładza skórę minimalizując jej podrażnienie w porównaniu do tradycyjnego golenia maszynką bez aktywnego chłodzenia. Po użyciu golarki skóra wrażliwa jest orzeźwiona, a podrażnienia po prostu znikają.

Sekretem golarek Braun °CoolTec jest innowacyjna technologia chłodzenia. Podczas, gdy głowice większości golarek nagrzewają się w trakcie golenia, golarki °CoolTec posiadają rewolucyjną aluminiową listwę chłodzącą zintegrowaną z głowicą, która aktywnie schładza skórę w trakcie golenia, minimalizując jej podrażnienie. Ta przełomowa innowacja wykorzystuje technologię termoelektrycznego chłodzenia, która stosowana jest przy konstrukcji statków kosmicznych i satelit.

Odkryj zalety niezwykłej technologii aktywnego chłodzenia i poczuj wyjątkową gładkość skóry wrażliwej na dłużej, dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom:

•    Technologia aktywnego chłodzenia wykorzystuje aluminiową listwę chłodzącą, która schładza skórę w trakcie golenia, minimalizując jej podrażnienie.
•    Ostrza SensoBlade™ dla ostatecznie gładkiego golenia. Ostrza specjalnie zaprojektowane w celu przechwytywania włosów rosnących w różnych kierunkach.
•    Regulowany trójfazowy system tnący składa się z dwóch niezależnych, ruchomych elementów tnących, które dostosowują się do każdego kształtu twarzy.
•    Przycisk chłodzenia, dzięki któremu można włączyć lub wyłączyć funkcję chłodzenia.
•    Baza czyszcząca Clean & Charge to jedyna na świecie, trójczynnościowa stacja
czyszcząco-ładująca. Działa w oparciu o roztwór alkoholowy, eliminując 99,99% bakterii podczas każdego cyklu czyszczenia. Za pomocą jednego przycisku golarka zostaje naładowana i wyczyszczona. Ostrza są nasmarowane i utrzymane
w  doskonałym stanie.

Dodatkowe funkcje:
•    Funkcja Wet&Dry umożliwia komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro.
•    Golarka jest 100% wodoodporna do głębokości 5m. W pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą.
•    Wyświetlacz LED wskazuje poziom naładowania akumulatora, stan czystości urządzenia oraz status blokady podróżnej.
•    Trymer umożliwia przycięcie dłuższego zarostu.
•    Wytrzymały akumulator litowo-jonowy. Jedna godzina ładowania zapewnia do 45 minut bezprzewodowej pracy golarki. Krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jednorazowe golenie.

Marka Braun to synonim doskonałego designu. Dlatego nowa golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia została doceniona za wspaniałe wzornictwo i wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2013.

Golarki Braun °CoolTec
Sugerowana cena detaliczna – w zależności od modelu.
CT 2S – 579,00
CT 2 CC – 679,00
CT 4 S – 599,00

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane