stickyimage

Bezprzewodowy telefon VoIP Canyon CNP-VTW1 – rozmowy bez ograniczeń

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, prezentuje telefon VoIP CNP-VTW1, przeznaczony do bezprzewodowych rozmów za pośrednictwem komunikatorów, takich jak popularny Skype.

Funkcjonalny model CNP-VTW1 zadba o wygodę podczas długich rozmów online. marki Canyon umożliwia nawiązywanie połączeń z innymi użytkownikami komputera przy pomocy nowoczesnej technologii Voice over Internet Protocol, która umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych w oparciu o łącze internetowe. Pozwala to z łatwością pozostać w kontakcie z użytkownikami Skype. Słuchawka Canyon’a sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego, jak i jako wyposażenie biura czy centrum telefonicznej obsługi klienta.

Aparat posiada wszystkie funkcje tradycyjnego telefonu, a z wyglądu do złudzenia przypomina konwencjonalną słuchawkę. Urządzenie wyposażono w duży, czytelny wyświetlacz LCD podświetlany zieloną diodą, użyteczny choćby podczas przeszukiwania listy kontaktów. Dźwięk prezentuje wysoką jakość w czasie połączenia, które odbierane jest w zasięgu nawet 25-30 metrów od komputera. Stylowy design i srebrny kolor obudowy dobrze komponują się z nowoczesnym sprzętem elektronicznym w biurze lub w domu.

Dla tych, którzy odkryli niezliczone zalety darmowych połączeń internetowych komfortowy aparat Canyon’a będzie kolejnym argumentem „za” tą formą kontaktu. Dla tradycjonalistów możliwość skorzystania z dobrze znanej słuchawki w trakcie rozmowy przez Internet może okazać się niezłą zachętą i początkiem przygody z telefonią bezprzewodową.

Cena: 189 zł

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane