stickyimage

BEKO – funkcjonalności w lodówkach

Teraz każda impreza będzie udana, a gotowanie i przechowywanie żywności łatwiejsze i przyjemniejsze. BEKO stawia na wygodę i funkcjonalność. Zgodnie z aktualnymi trendami, duża część lodówek jest z wyglądu minimalistyczna, zaś wewnątrz urządzenia odkrywa praktyczne rozwiązania. Komora Multi-Zone, tryb wakacyjny, system Active Fresh Blue Light – to tylko niektóre z nich. Aby kuchnia była sercem domu i przywoływała same dobre wspomnienia, a nie przyprawiałao ból głowy, warto się z nimi zapoznać… 

Praktyczne funkcje w chłodnictwie BEKO – jak je w pełni wykorzystać?

Komora Multi-Zone może posłużyć jako chłodziarka lub zamrażarka. To 77 litrów dodatkowej objętości netto. Zakres temperatur od -24°C do +10°C sprawia, że zawsze wystarczy miejsca  na świeże produkty lub mrożonki. Ta przestrzeń może posłużyć jako komora “0” (temperatura około 0°C) – idealna do przechowywania wędlin czy serów. Można też wykorzystać ją jako komorę płytkiego mrożenia np -6°C idealną do przechowywania mięs czy nawet serów.

Komora szybkiego mrożenia – służy do błyskawicznego mrożenia świeżej żywności tak, aby zachować wszystkie składniki odżywcze. Podczas szybkiego mrożenia struktura mięsa czy ryb nie ulega zmianie, dzięki czemu produkty zachowują swoje właściwości odżywcze.

Active Fresh Blue Light – światło LED o lekko niebieskim zabarwieniu gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach przechowywanych w przeznaczonych do tego celu pojemnikach.
Gotowanie i przechowywanie potraw dla dużej rodziny i przyjaciół ułatwią regulowane półki  z hartowanego szkła wewnątrz lodówki. Półki można wyjmować nawet, gdy drzwi chłodziarki otwarte są pod kątem 90°. Ich regulacja i utrzymanie w czystości możliwe jest również przy bardzo ograniczonej przestrzeni. Plastikowe wykończenie krawędzi półek (uszczelnione krawędzie) zapobiega spływaniu na niższe poziomy w przypadku rozlania się płynnych produktów.

System No Frost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia. Rozmrażanie nie jest użpotrzebne! System ten powoduje, że lodówka jest niekłopotliwa i łatwa w obsłudze. Zapewnia też optymalną temperaturę, by żywność była lepiej przechowywana.

Warto zwrócić uwagę na Active Dual Cooling System, który gwarantuje optymalny obieg powietrza zapewniający utrzymanie prawidłowej temperatury we wszystkich częściach lodówki  i zamrażarki. Dzięki temu, wilgotność powietrza również jest na odpowiednim poziomie. W efekcie – w lodówce nie osadza się szron, warzywa i owoce pozostają jędrne i nie tracą przedwcześnie wilgoci.  Dwa oddzielne systemy chłodzenia eliminują mieszanie się zapachów. Zaś dwa oddzielne parowniki powodują, że szybkości chłodzenia i mrożenia są zwiększone. Zdolność zamrażania wzrasta nawet o 60%. ACDS jest użyty we wszystkich chłodziarko-zamrażarkach BEKO No Frost.

OPISANYCH WYŻEJ UŁATWIEŃ SZUKAJ M.IN. W MODELACH BEKO:

Nazwa modelu

Sugerowana cena detaliczna

CNE 45740 GB 4299 PLN
GNE 134620 X  6999 PLN
GNE 114612 X  6249 PLN
GNE 60520 X  5549 PLN
CN 136241 X  2999 PLN
 
 
 2899

źródło: materiały

 

prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane