stickyimage

ASUS i Ty – najnowsza kampania z Marcinem Gortatem w roli głównej

19 sierpnia wystartowała nowa kampania firmy ASUS, której twarzą jest najbardziej znany polski koszykarz – Marcin Gortat. Każdy użytkownik, który podczas jej trwania kupi jeden z wybranych modeli z serii ASUS VivoBook, ASUS seria N, ASUS seria S, ASUS Zenbook, FonePad lub MeMO Pad ma szansę wygrać wyjazd na jeden z meczy NBA i spotkanie ze sportowcem. Ponadto wszystkie osoby, które podczas trwania akcji kupią VivoBooka otrzymają kupon do ASUS Shop o wartości 200 zł. Kampania trwa do 20 października 2013.

Aby mieć szansę na zdobycie głównej nagrody – wylotu na mecz NBA i spotkania z Marciem Gortatem – należy zakupić jeden z wybranych modeli z serii ASUS VivoBook, ASUS seria N, ASUS seria S, ASUS Zenbook, FonePad lub MeMO Pad. Następnie, na stronie www.asusity.pl lub fanpage ASUS Polska na portalu Facebook (http://on.fb.me/1bSOyLD) należy odpowiedzieć na pytanie: co niesamowitego mógłbyś zrobić mając sprzęt ASUSa? Poza wyjazdem do Stanów na uczestników konkursu czekają dodatkowe atrakcyjne nagrody o wartości 1000 zł.

Wszystkie osoby, które podczas trwania kampanii zakupią ultrabooka z serii ASUS VivoBook czeka miła niespodzianka. Każda z nich będzie mogła zmierzyć się z Marcinem Gortatem w znanej wszystkim grze „kamień, papier, nożyce”. Zwycięzcy otrzymają kupon o wartości 200 zł do realizacji na shop.asus.com. Do wygrania jest aż 10 000 kuponów, a gra dostępna jest na stronie http://www.asusity.pl/.

We wrześniu i październiku 2013 w galeriach handlowych 6 miast: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Poznania, Katowic i Szczecina pojawią się specjalnie przygotowane strefy ASUS. Zostaną w nich zaprezentowane najnowsze urządzenia – notebooki i tablety – tajwańskiego producenta.

Akcja ASUS I TY startuje 19 sierpnia i będzie trwała do 20 października 2013 roku.
Szczegóły na stronie www.asusity.pl.

O firmie ASUS:
ASUS [czyt. eySOOS) jest wiodącą firmą nowej ery cyfrowej, o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, tablety, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urządzenia sieciowe. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma ASUS zdobyła w 2010 roku 3398 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad . Firma ASUS zdobyła w 2011 roku 3886 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3 100 inżynierów. W 2011 roku dochód firmy wyniósł 11,9 mld dolarów amerykańskich.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane