stickyimage

ARCHOS debiutuje z tabletem w standardzie 4G: 80 Helium

Firma ARCHOS, pionier na rynku urządzeń z systemem Android, informuje o rozszerzeniu swojego portfolio o tablet 80 Helium 4G, pierwszy model w ofercie firmy ARCHOS w standardzie 4G.

Dzięki kompatybilności ze standardem 4G możliwe jest korzystanie z najszybszej technologii przesyłania danych w sieci – LTE, a prędkość transmisji sięga 150Mb/s.

ARCHOS 80 Helium 4G dedykowany jest tym, którzy poszukują urządzenia o wielu zastosowaniach: tablet wyposażony został w funkcje wideorozmowy, można na nim oglądać przesyłane strumieniowo filmy w rozdzielczości HD, ponadto umożliwia łatwy transfer dużych plików do chmury i płynną grę online.

Model 80 Helium 4G reprezentuje główne wartości, jakimi kieruje się firma ARCHOS: aby upowszechniać najnowsze technologie i oferować przystępne ceny „ – tłumaczy Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. „ Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom pierwszy tablet w standardzie 4G w dobrej cenie” – dodaje Poirier.

Wydajność i elegancja

ARCHOS 80 Helium 4G wyposażony jest w 8-calowy IPS, bazuje na czterordzeniowym procesorze Qualcomm MSM8926 oraz oferuje 1GB pamięci RAM. Dwa wbudowane aparaty: 5 MP z tyłu i 2 MP z przodu urządzenia pozwolą nie tylko na rejestrowanie obrazu, ale także przeprowadzanie wideokonferencji. Dodatkowo na tablecie preinstalowano praktyczną aplikację ARCHOS Video Player.

Nowy model marki ARCHOS przyciąga wzrok smukłym kształtem i eleganckim designem – tylna obudowa wykonana została z aluminium.

Specyfikacja

Model ARCHOS 80 Helium 4G

System operacyjny

Android 4.3 “Jelly Bean”

Procesor

Qualcomm MSM8926/ 4-rdzeniowy 1,2 GHz Cortex A7
Wyświetlacz 1024 x 768 IPS
Przekątna ekranu 8” (20,32 cm)
Typ ekranu Dotykowy pojemnościowy
Pamięć RAM: 1GB
Wewnętrzna: 8GB
Gniazdo karty Micro SD
Karta SIM 1 x Mini SIM
Standardy przesyłania danych przez wbudowany modem LTE/4G (kat.4)HSPA+
WymiaryWaga 155 x 215 x 9,2 mm430 g
Akumulator Litowo-polimerowy 3500mAh
Bluetooth 4.0

Aparat

Tył: 5 MPPrzód: 2 MP

Wideo

Nagrywanie: 1080p

Cena
Sugerowana przez producenta cena tabletu 80 Helium 4G wynosi 839 zł.

Więcej informacji:
www.archos.com

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane