stickyimage

Aplikacja mytaxi już dostępna dla użytkowników Windows Phone w Polsce

Dobra wiadomość dla użytkowników Windows Phone w Polsce. Od dziś aplikacja mytaxi dostępna jest do pobrania za darmo w sklepie Windows Phone. Na użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Microsoftu czeka aplikacja specjalnie napisana i dostosowana do Windows Phone.

Dzięki premierze aplikacji mytaxi na Windows Phone, użytkownicy tego systemu operacyjnego mogą cieszyć się pełnią funkcjonalności aplikacji mytaxi. Intuicyjny interfejs gwarantuje bezproblemowy dostęp do wszystkich opcji zamawiania taksówki, w tym do tych najnowszych jak możliwość zarezerwowania taksówki z wyprzedzeniem czy wyboru ulubionego kierowcy. Aplikacja mytaxi dla użytkowników Windows Phone umożliwia także płatność za kurs za pomocą aplikacji, bez potrzeby posiadania przy sobie gotówki czy karty płatniczej. Ofertę uzupełnia popularny kalkulator kursu, dzięki któremu wartość opłaty za przejazd poznamy przed rozpoczęciem kursu, podgląd obecnej trasy oraz możliwość sprawdzenia historii podróży. Co piąty posiadacz smartfona w Polsce jest użytkownikiem systemu Windows Phone. Tendencja ta jest wzrostowa, przede wszystkim z uwagi na fakt, że na rynku pojawia się coraz więcej atrakcyjnych telefonów z tym systemem – komentuje Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce. Cieszymy się, że nareszcie możemy ułatwić podróżowanie taksówkami zwolennikom Windows Phone w Polsce, oferując im korzystanie ze wszystkich funkcjonalności i udogodnień, jakie daje mytaxi.

Najważniejsze funkcje aplikacji mytaxi dla Windows Phone:

  • Płatność przez aplikację: rozliczenie za kurs bez użycia gotówki czy kart kredytowych
  • Zamówienie z wyprzedzeniem: rezerwacja mytaxi na konkretną godzinę
  • Podgląd na żywo: śledzenie przyjazdu zamówionej taksówki na mapie i podgląd profilu kierowcy
  • Ulubieni kierowcy i taksówka 5-gwiazdkowa
  • Radar taxi: podgląd taksówek znajdujących się w naszej okolicy

Kolejnym ułatwieniem jest zamawianie taksówki za pomocą jednego kliknięcia. W zakładce „Profil” każdy użytkownik może zapisać swoje ustawienia osobiste oraz zdeponować środki do płatności aplikacją lub zrealizować ewentualne vouchery promocyjne na przejazd.

Aplikacja do pobrania za darmo: http://goo.gl/fdOj2h

O mytaxi
mytaxi jest produktem firmy Intelligent Apps GmbH i została powołana do życia w czerwcu 2009 roku przez dwóch założycieli Niclaus Mewesa i Svena Külpera. Start-up w Hamburgu jest pionierem i leaderem rynku zatrudniając ponad 150 pracowników w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Polsce i USA. Aplikacja zamawiania taksówki umożliwia bezpośrednie połączenie pomiędzy kierowcą i pasażerem. Aplikacja została ściągnięta ponad 10 mln razy i dostępna jest w 40 miastach wraz z ponad 45 000 taksówek. Inwestorami są między innymi: T-Venture Holding GmbH (Deutsche Telekom AG), Daimler Mobility Services GmbH (Daimler AG), KfW, e42 GmbH i Lars Hinrichs (Cinco Capital GmbH). Dalsze informacje www.mytaxi.com

Tagi: ,

Skomentuj artykuł

Wymagane