stickyimage

Aplikacja Demotywatory.pl – ironicznie i zabawnie w Samsung Smart TV

Na platformie Samsung Smart TV pojawiła się kolejna rodzima aplikacja – Demotywatory.pl. To jedna z najpopularniejszych witryn w polskim Internecie. Ironiczne i zabawne grafiki o otaczającym nas świecie można śledzić na profilach w portalach społecznościowych, poprzez aplikacje mobilne, a teraz także w telewizorach Samsung Smart TV.  

Demotywatory cieszą się olbrzymią popularnością w polskim Internecie. Miliony odsłon i setki zdjęć dodawanych codziennie przez użytkowników stały się internetowym trendem, a strona Demotywatory.pl jest obowiązkowym przystankiem dla setek tysięcy użytkowników. Teraz można ją przeglądać także za pomocą specjalnej aplikacji, która dostępna jest w interfejsie Smart Hub telewizorów Samsung Smart TV. Można przeglądać rysunki, kolaże i karykatury ze strony głównej, z rankingu „top 10”, ale także z wybranych losowo  oraz z poczekalni – tam znajdują się obrazki, które czekają na udostępnienie na stronie głównej.

Demotywatory.pl są 28 polską aplikacją, z której mogą korzystać posiadacze telewizorów Samsung Smart TV oraz odtwarzaczy Blu-ray z aplikacją Smart Hub. Na platformie Samsung Smart TV dostępnych jest już także ponad 28 tysięcy materiałów wideo, w tym filmy, seriale, serwisy informacyjne, aplikacje muzyczne i radiowe. Dołączy do programów innych dostawców usług, takich jak ipla, iplex.pl, TVN player, VOD.TVP.PL, Onet TV czy WP TV, jeszcze bardziej wzbogacając platformę Samsung Smart TV. To obecnie najbogatsza platforma w telewizorach, a jej użytkownicy do stycznia 2012 r. pobrali niemal 20 milionów aplikacji.

Nowy widget dla Samsung Smart TV jest dostępny nie tylko w telewizorach Samsung Smart TV, ale także w modelach wyposażonych w Internet@TV (seria C z 2010 roku). Aplikacja dostępna jest także za pośrednictwem odtwarzaczy Blu-Ray z serii D i C, współpracujących z telewizorami bez funkcji Smart TV czy Internet@TV.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane