stickyimage

Aluminiowy stojak na tablety – wygoda i bezpieczeństwo od Cygnett

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, przedstawia nową, aluminiową podstawkę do tabletów. Może ona służyć jako uniwersalny stojak dla tabletów od 7” do 9,7”.

Podstawka marki Cygnett została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania tabletów. Dzięki swej uniwersalności znajdzie zastosowanie do każdego rodzaju tabletu o matrycy od 7” do 9,7”, a ponadto urządzenie można ustawić zarówno w pionie, jak i poziomie, co daje użytkownikom swobodę pracy i zabawy.

Solidny, wykonany z aluminiowego stopu stojak zapewnia wygodną pozycję do korzystania z tabletu, który nie absorbuje rąk użytkownika, co zapewnia komfort zwłaszcza podczas oglądania filmów lub czytania e-booków. Podstawka umożliwia także korzystanie z tabletu podłączonego do źródła zasilania, gdyż kabel zasilacza swobodnie przechodzi przez specjalnie dostosowaną do tego wnękę w tylnej obudowie stojaka.

Mimo, iż konstrukcja podstawki jest solidna, to jest również lekka, a jej profil sprawia, że komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami pomieszczeń i sama w sobie może stanowić ciekawy akcent dekoracyjny. Na uwagę zasługuje też delikatna powierzchnia na przedzie stojaka, z którą bezpośrednio styka się obudowa tabletu, a także gumowa podstawa, pełniąca funkcję antypoślizgową.

Cena: 110 zł

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane