stickyimage

Aktywna Simba SX1od GSmart

Firma Gigabyte, specjalizująca się w produkcji funkcjonalnych smartfonów o nowoczesnym wyglądzie, prezentuje model GSmart Simba SX1 – urządzenie, które zintegruje życie prywatne i służbowe użytkownika, dzięki najnowszej technologii.

Komunikacja na dwie karty

Prowadzisz firmę oraz aktywne życie towarzyskie? Nie musisz nosić ze sobą dwóch telefonów i nerwowo zerkać, który z nich akurat dzwoni. Dzięki możliwości używania dwóch numerów telefonu w jednym urządzeniu wszystkie sprawy masz kod kontrolą. Przyjacielska pogawędka jest miłym akcentem każdego dnia, ale gdy dzwoni kontrahent warto przełączyć się na chwilę i sprawdzić co ma do zaoferowania. Odbierasz nowe połączenie na drugiej, „biznesowej linii”, a po jego zakończeniu wracasz do przerwanej rozmowy z kolegą. Wszystko w obrębie jednego funkcjonalnego smartfona i technologii dual Active.

Zawsze w zasięgu

Doba nie wydłuży się o dodatkowe godziny, ale kompresja czasu jest możliwa. Wystarczy smartfon obsługujący dwie niezależne linie telefoniczne i od razu pojawiają się nowe możliwości, a tym samym oszczędność cennego czasu. Jedną z nich jest telekonferencja, którą można zorganizować w biegu między spotkaniami czy w drodze do biura. Szybki telefon do znajomego, a potem już tylko konsultacja ustaleń ze wspólnikiem i sprawa wyjaśniona. Dwa aktywne połączenia to bardzo wygodne rozwiązanie.

Centrum rozrywki

Smartfon to nie tylko komunikacja, ale także cała gama przyjaznych rozwiązań multimedialnych. Duży, czytelny wyświetlacz jest oknem na świat wirtualnego relaksu – filmy, gry online, dostęp do ciekawych aplikacji oraz aparat fotograficzny wykonujący wyraziste zdjęcia. Poznaj Simbę SX1.

Cena:  999 zł

źródło:materiały prasowe

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane