stickyimage

Wideo-wywiad z Channingiem Tatumem, gwiazdą komedii Magic Mike

Przed dwoma tygodniami komedia „Magic Mike” zanotowała rekordowy debiut w kinach USA, zarabiając w trzy dni 39,2 miliona dolarów i notując historycznie najlepsze otwarcie filmu w całej reżyserskiej karierze Stevena Soderbergha. Dzisiaj najchętniej oglądana komedia Ameryki wchodzi na polskie ekrany.

Magic Mike” został luźno oparty na biografii grającego główną rolę Channinga Tatuma („I że cię nie opuszczę”, „Step Up – Taniec zmysłów”), który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny. „Za dwugodzinny show dostawałem 150 dolarów. Czasami zarabiałem nawet 600 dolarów tygodniowo, w gotówce, do ręki. W tamtym okresie to były dla mnie ogromne pieniądze” – wspomina Tatum. – „Poza tym, naprawdę uwielbiałem te występy, nawet jeśli pokazywanie się w stringach było przeżyciem nieco upokarzającym. Moim zdaniem, im bardziej facet stara się wyglądać sexy, tym bardziej obciachowo wypada, więc jedynym ratunkiem jest obrócenie tego w komedię i satyrę. Striptizerzy to najwięksi kawalarze, jakich znam. Jeśli przebierają się za strażaków, to z całą pewnością będzie to najbardziej komiczna wersja strażaka. A kobiety to uwielbiają – wrzeszczą, śmieją się i pakują banknoty w twoją bieliznę. To były dzikie czasy, czuliśmy się jak gwiazdy rocka.

W filmowy odpowiednik Tatuma wcielił się Alex Pettyfer, znany milionom nastolatek z przebojów „Jestem numerem cztery” i „Wyścig z czasem”, a mentora, który zamieni gotowego na wszystko nowicjusza w króla męskiego striptizu, zagrał sam Channing! Obaj aktorzy będą rozgrzewać panie w towarzystwie równie sławnych i przystojnych kolegów, m.in. Matthew McConaugheya („Jak stracić chłopaka w 10 dni”), Adama Rodrigueza („CSI: Kryminalne zagadki Miami”), Matta Bomera (czarującego fałszerza z serii „Białe kołnierzyki”) i Joe Manganiello, czyli arcymęskiego wilkołaka z serialu „Czysta krew”.

Magic Mike”, najważniejszy – obok „Mroczny Rycerz powstaje” i „Hobbit: Niezwykła podróż” – tytuł studia Warner Bros w bieżącym roku, to nie tylko wielki sukces Soderbergha, ale i występującego w filmie Channinga Tatuma. Aktor ma w tym roku na koncie już dwa filmy z 100 milionami, a wraz z premierą „Magic Mike’a” uzyskał trzecie najlepsze otwarcie w karierze.

Dystrybutorem komedii „Magic Mike” jest Kino Świat na zlecenie SPI International Polska. Film trafi do kin 13 lipca.

MAGIC MIKE w kinach od 13 lipca
USA 2012
Reżyseria:           Steven Soderbergh („Ścigana”, „Contagion – epidemia strachu”, „Ocean’s 11-13”, „Solaris”, „Erin Brockovich”, „Traffic”, „Co z oczu, to z serca”, „Seks, kłamstwa i kasety wideo”)
Scenariusz:         Reid Carolin („Ten Year”, „Earth Made of Glass”)
Obsada:               Channing Tatum („I że cię nie opuszczę”, „21 Jump Street”, „Wciąż ją kocham”, G.I. Joe: Czas kobry”, „Wrogowie publiczni”, „Step Up – Taniec zmysłów”), Alex Pettyfer („Jestem numerem cztery”, „Wyścig z czasem”, „Alex Rider: Misja Stormbreaker”), Matthew McConaughey („Duchy moich byłych”, „Nie wszystko złoto, co się świeci”, „Miłość na zamówienie”,  „Sahara”,  „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, „Kontakt”, „Czas zabijania”), Joe Manganiello („Spiderman”, „Czysta krew”,„Spiderman 3”)

Polski zwiastun film:
http://www.youtube.com/watch?v=Y1QATycn3yA

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane