stickyimage

Transporter – Nowa moc w formatach IMAX i ŠKODA 4DX™

Przyszedł czas na rewolucję! „Transporter: Nowa moc” w formatach IMAX i ŠKODA 4DX™. Kultowa seria „Transporter” powraca na ekrany z nową obsadą i w zupełnie nowej technologii obrazu. Szybki i wściekły reboot przygód najlepszego kuriera samochodowego świata, czyli „Transporter: Nowa moc” – po raz pierwszy w historii cyklu – będzie wyświetlany nie tylko w obiektach tradycyjnych, ale również w kinach w formacie IMAX i ŠKODA 4DX™!

4 września z piskiem opon do kin wjedzie superprodukcja „Transporter: Nowa moc”. Powrót uwielbianej serii to nie tylko nowy aktor główny – Ed Skrein („Gra o tron”, „Deadpool”), ale również wyczekiwany od dawna przełom technologiczny! Stworzony przez producentów trylogii „Uprowadzona” i światowego hitu „Lucy” ze Scarlett Johansson obraz będzie pierwszym „Transporterem” dostępnym w formatach IMAX i ŠKODA 4DX™. Wszystko po to, by zawrotna prędkość, pościgi, bijatyki, wystrzały, swąd palonej gumy, wgniatające w fotel popisy kaskaderskie, podrasowane samochody i ich seksowne pasażerki dosłownie przeniosły widzów w nowy, niespotykany wymiar.

4DX ™ to rewolucyjna technologia kinowa, która dzięki zastosowaniu niezwykłych efektów, oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów. Pozwala to na absolutne kinowe przeżycie podczas oglądania filmów. Sala kinowa ŠKODA 4DX wyposażona jest w zaawansowany technologicznie system ruchomych foteli, zsynchronizowanych z toczącą się na ekranie akcją największych hitów filmowych. Wszystko to potęguje wrażenia i odczuwane przez widownię filmowe emocje. Dzięki zastosowaniu tej technologii fizycznie odczuwamy efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i zapachy.

Topowa technologia IMAX to idealnie środowisko dla naładowanych efektami blockbusterów. Obraz wyświetlany na gigantycznych ekranach o wymiarach 14 metrów wysokości i 24 metrów szerokości zachwyca szczegółami i daje iluzję rzeczywistości. Wśród filmów, które podbijały kina w wersji IMAX znalazły się m.in. „Avatar”, „Interstellar” i „Mroczny Rycerz”.

***

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Jego ojciec (Ray Stevenson) zostaje porwany przez groźnego rosyjskiego gangstera, który daje uprowadzonemu 12 godzin życia. Mistrz kierownicy rusza z piskiem opon z misją ratunkową. W najeżonej niebezpieczeństwami eskapadzie po drogach malowniczej Francuskiej Riwiery nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

„Transporter: Nowa moc” – kulisy scen walki:

„Transporter: Nowa moc” – piękne kobiety w akcji:

„Transporter: Nowa moc” – kulisy scen akcji:

„Transporter: Nowa moc” – oficjalny polski zwiastun:

„Transporter: Nowa moc” – oficjalny polski zwiastun nr 2:

TRANSPORTER: NOWA MOC w kinach od 4 września

(„The Transporter Refueled”)

Gatunek: akcja

Produkcja: Francja, USA, Chiny 2015

Reżyseria: Camille Delamarre („Brick Mansions. Najlepszy z Najlepszych”)

Scenariusz: Bill Collage, Adam Cooper („Exodus: Bogowie i królowie”, „Assassin’s Creed”)

Obsada: Ed Skrein ( „Gra o tron”, „Deadpool”, „Ill Manors”, „Saga wikingów”), Ray Stevenson (serial „Rzym”, „Dexter”, „Niezgodna”, „Punisher: Strefa wojny”, „Król Artur”),Loan Chabanol („Miasta miłości”, „Casanova po przejściach”), Anatole Taubman („Captain America: Pierwsze starcie”, „Uprowadzona”, „007 Quantum of Solace”), Lenn Kudrjawizki („Jack Ryan: Teoria chaosu”, „Wróg u bram”, „Papieżyca Joanna”), Radivoje Bukvic („Szklana pułapka 5”, „Uprowadzona”, „Nocny pościg”)

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,