stickyimage

Teatru Druga Strefa zaprasza na recital piosenek francuskich

25 maja o 20:00 i 26 maja o 22:00 zapraszamy do Teatru Druga Strefa na recital piosenek francuskich w wykonaniu aktorki i piosenkarki Iris Munos, której akompaniować będzie Dominik Vandendbrouck. Muzycy wystąpią gościnnie na Mokotowie z koncertem „Chansons d’en France”.

Koncert „Chansons d’en France” jest prawdziwą podrożą w klimat francuskiej kawiarni, w której rodzi się rewolucja. Jaka rewolucja? Pełna poezji, muzyki, śpiewu, obecności na scenie, którą dopełnia niebanalny głos francuskiej artystki oraz dźwięk dwóch wspaniałych instrumentów: pianina i akordeonu. Rewolucja, która nie przelewa krwi, ale sprawia, że ta w żyłach płynie z szybkością rozbudzonych emocji. Piętnaście piosenek, które naznaczyły muzykę francuską. Piętnaście statków pijanych, które dryfują po oceanie życia niekoniecznie różowego. Więcej niż godzina nie do zapomnienia.
Czas trwania: 75 minut

O wykonawcach:

Iris Munos – urodzona w Perpignan, w 1986 roku. Francuska aktorka, reżyserka i piosenkarka. Jej kariera sceniczna zaczęła się w Lyonie. Przez lata grała i reżyserowała w grupie teatralnej Les Affamés. Spektakle z jej udziałem przez 4 lata z rzędu prezentowane były na festiwalu w Avignon. W 2011 roku grała w komedii muzycznej „Besame Macho” gdzie spotkała Dominika Vandenbrouck’a, który zostaje jej akompaniatorem.
Dominique Vandendbrouck – urodzony w Paryżu w 1953 roku. W 1960 roku rozpoczyna nauką gry na akordeonie w Bretanii, w klasie profesora Italo Lucciarini, włoskiego kompozytora i multiinstrumentalisty. Przez lata akompaniował muzykom i orkiestrom. Nagrał z nimi kilka płyt. W 2011 roku założył stowarzyszenie JAVA MOBILE. Od tego samego roku akompaniuje Iris Munos w jej recitalu.

Chansons d`en France
25 maja, godz. 20:00
26 maja, godz. 22:00
w Teatrze Druga Strefa
ul. Magazynowa 14A, 02-652 Warszawa (mapa)
cena biletu: 60 zł (bilet ulgowy: 40 zł)

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane