stickyimage

SteelSeries prezentuje sprzęt dla fanów Counter-Strike: Global offensive oraz Dota™ 2

Doskonałe słuchawki z mikrofonem, myszy i podkładki, wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i ozdobione motywami nawiązującymi do gier SteelSeries, renomowany producent sprzętu dla graczy, zaprezentował nowe serie produktów, stworzone we współpracy z autorami dwóch niecierpliwie oczekiwanych gier firmy Valve Corporation: Counter-Strike®: Global Offensive oraz Dota™ 2.  W ich skład weszły słuchawki z mikrofonem SteelSeries Siberia v2, myszy SteelSeries Kana Gaming Mouse oraz maty pod mysz SteelSeries QcK – wszystkie ozdobione motywami z gier Valve.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike®: Global Offensive Headset

Czysty, wyraźny dźwięk i doskonała komunikacja to elementy rozgrywki, które w przypadku Counter-Strike’a mogą zdecydować o porażce lub zwycięstwie drużyny. Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset wyposażono w miękkie, pokryte skórą nauszniki, które wzorowo tłumią zewnętrzne dźwięki. Miękki pałąk i przemyślana konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest lekkie i wygodne, zaś wzór na obudowie – z elementami kamuflażu – doskonale pasuje do charakteru i oprawy graficznej gry. 50-milimetrowe głośniki generują znakomity dźwięk, zaś wysuwany wielokierunkowy mikrofon gwarantuje sprawne przekazywanie komend i wskazówek. Cenę SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset ustalono na 99,99 euro.

Urządzenie wyposażone jest również w
– umieszczony na kablu pilot umożliwiający regulację głośności i włączanie/wyłączanie mikrofonu,
– pokryty gumą kabel o długości 3 m, ze złączami 3,5mm.

Mysz SteelSeries Kana Counter-Strike®: Global Offensive Mouse oraz mata QcK

Mysz SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive Gaming Mouse przeznaczona jest zarówno dla lewo-, jak i praworęcznych graczy. Wyposażono ją w sześć przycisków, z których dwa wyróżniają się zwiększoną powierzchnią – tak, by gracz miał ułatwiony dostęp do najczęściej wykorzystywanych poleceń. Zastosowany w urządzeniu sensor optyczny charakteryzuje się rozdzielczością w zakresie 1,600 – 3,200 DCPI. Urządzenie jest oczywiście w pełni kompatybilne z oprogramowaniem SteelSeries Engine, które umożliwia precyzyjne konfigurowanie ustawień myszy oraz definiowanie dowolnej liczby profili. Obudowa pokryta jest materiałem o matowym wykończeniu i ozdobiona motywem kamuflażu oraz charakterystycznym logo Counter-Strike: Global Offensive. Rolka jest podświetlona (użytkownik może wybierać spośród 4 poziomów podświetlenia), zaś obok niej umieszczono przycisk do zmiany ustawień CPI. Cenę SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive Mouse ustalono na 59,99 euro.

Urządzenie wyposażone jest również w:
– duże ślizgacze wykonane z materiału UPE (zapewniającego płynne, jednostajne przesuwanie),
– dwumetrowy, podwójnie opleciony nylonem kabel.

Mata pod mysz SteelSeries Counter-Strike®: Global Offensive QcK Mousepad od dołu pokryta jest gumowanym materiałem (co gwarantuje stabilną pozycję na stole czy biurku), zaś od góry – specjalną tkaniną zapewniająca idealny poślizg myszy. Ozdobiono ją logotypem z gry Counter-Strike: Global Offensive. Cenę ustalono na 14,99 euro

Zestaw

Wchodzącą w skład zestawu mysz docenią zarówno prawo-, jak i leworęczni gracze. Sześć w pełni programowalnych przycisków można błyskawicznie skonfigurować za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine. W urządzeniu zastosowano sensor optyczny o rozdzielczości 1,600 – 3,200 DCPI. Obudowa wyróżnia się czarnym, matowym wykończeniem z czerwonym logo Dota 2 i podświetloną rolką (dostępne są cztery poziomy intensywności pulsowania). Powiększone ślizgacze z UPE zapewniają idealny poślizg, zaś wygodne podłączenie do komputera – dwumetrowy, pokryty podwójnym nylonowym oplotem, kabel.

Cenę zestawu SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle ustalono na 64,99 euro – oprócz myszy w jego skład wejdą:
– podkładka SteelSeries QcK Mini z logo Dota 2
– pełna wersja gry oraz unikalny przedmiot – Kantusa the Script Sword.

Produkty stworzone przez SteelSeries wspólnie z twórcami gier Counter-Strike®: Global Offensive oraz Dota™ 2 trafią na rynek w bieżącym roku, wraz z premierami owych gier.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane