stickyimage

SICARIO 2: SOLDADO – gdy rośnie napięcie

Po sukcesie „Sicario” w 2015 roku, fani odliczają dni do premiery „Sicario: Soldado”.  W minionym tygodniu odbyła się oficjalna premiera filmu w Meksyku, podczas której Benicio del Toro i Josh Brolin byli dosłownie rozchwytywani. Amerykański czerwony dywan jeszcze przed nimi – premiera w Los Angeles zaplanowana jest na 26 czerwca.

najnowszy zwiastun:

oraz spot:

SICARIO 2: SOLDADO

PREMIERA: 20 lipca 2018

Reżyseria: Stefano Sollima

Obsada:

. Benicio del Toro („Sicario”, „Traffic”, „Podejrzani”, „21 gramów,
„Nożownik”)

. Josh Brolin („Sicario”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”,
„Everest”)

. Catherine Keener („Kapitan Phillips”, „Wszystko za życie”,
„Capote”)

Gatunek: akcja / thriller
Produkcja: USA 2017
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Sequel „Sicario” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016. Tym razem fabuła skupi się najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro. Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę.

 

Tagi: , , , ,