stickyimage

Seksowna pogromczyni zombie na polskim plakacie [REC] 4: APOKALIPSA (31 października w kinach)

Manuela Velasco gotowa na jatkę! Premiera polskiego plakatu horroru „[REC] 4: Apokalipsa”

W walce z zombie wszelkie chwyty i narzędzia mordu są dozwolone. Udowadnia do polski plakat „[REC] 4: Apokalipsa”, na którym gwiazda serii – seksowna Manuela Velasco sięga po… silnik od motorówki! Jak gadżet ten sprawdzi się w eksterminacji nieumarłej hordy przekonamy się 31 października, gdy wyczekiwany finał najsłynniejszego cyklu europejskich horrorów zagości na naszych ekranach. „Przygotujcie się solidną porcję lęku, cierpienia i klaustrofobii” – zapowiadają twórcy „Apokalipsy”.

„[REC] 4: Apokalipsa” to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.

Oficjalny polski zwiastun „[REC] 4: Apokalipsa”:

[REC] 4: APOKALIPSA w kinach od 31 października 2014

Gatunek: horror

Produkcja: Hiszpania 2014

Scenariusz i reżyseria: Jaume Balagueró („[REC]”, „[REC] 2”, „Słodkich snów”, „Ciemność”)

Obsada: Manuela Velasco („[REC]”, „[REC] 2”, „Prawo pożądania”, „Przyjaciele”), Héctor Colomé („Interes życia”, „GranatowyPrawieCzarny”), María Alfonsa Rosso („Volver”, „Samotne”, „No-Do Wezwani”), Ismael Fritschi („25 karatów”, „Lucky Luke”)

Tagi: , , , , ,