stickyimage

Ryan Gosling i Eva Mendes w filmie Drugie oblicze w kinach od 24 maja!

DRUGIE OBLICZE (Place Beyond the Pines ) w kinach od 24 maja!

Pasjonujący aktorski pojedynek faworyta tegorocznych Oscarów, znanego światu z „Kac Vegas” Bradley’a Coopera z Ryanem Goslingiem uważanym za jednego z najzdolniejszych i najseksowniejszych współczesnych aktorów.

Tajemniczy motocyklista Luke (Ryan Gosling) zostawia za sobą przeszłość igrającego ze śmiercią cyrkowego showmana i wraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, gdzie dowiaduje się, że jego była dziewczyna, Romina (Eva Mendes), urodziła mu w tajemnicy syna. Próbując zapewnić swojej nowej rodzinie utrzymanie, Luke porzuca dawne życie i korzystając ze swoich niezwykłych umiejętności jazdy na motocyklu, zaczyna okradać banki. Stawka wzrasta, kiedy Luke napotyka na swojej drodze ambitnego funkcjonariusza policji, Avery’ego Crossa (Bradley Cooper). Dla obu będzie to zarówno koniec, jak i początek.

„Drugie oblicze” to epicki dramat kryminalny ukazujący nierozerwalną więź pomiędzy ojcami i ich synami. Rozgrywający się na przestrzeni piętnastu lat, wielowymiarowy dramat, który opowiada o losach czterech mężczyzn, reprezentujących dwa pokolenia różnych rodzin, próbujących radzić sobie z grzechami swoich ojców i wychować własne dzieci tak, by nie musiały cierpieć z powodu pozostawionego im dziedzictwa. Kiedy wszystko zaczyna iść nie po ich myśli, jedynym azylem jest miejsce daleko za sosnami…

Drugie oblicze” jest fascynującym portretem ojców i synów, policjantów i złodziei; filmem, który zachwycił widzów i krytyków Festiwalu w Toronto w 2012 roku.

Jedna decyzja czasem definiuje całe życie.
Jedno uczucie nadaje mu sens.
Jeden fałszywy krok może odebrać wszystko.
Ale czym jest życie bez ryzyka?

Zwiastun:

„Mocniejszy niż DRIVE.” – CraveOnline

Reżyseria:Derek Cianfrance („Blue Valentine”)

Obsada:

Ryan Gosling („Drive”, „Kocha, lubi, szanuje”, „Idy marcowe”)
Bradley Cooper („Kac Vegas”, „Jestem Bogiem”, „Drużyna A”)
Eva Mendes („Kobiety”, „Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2”)
Ray Liotta („Chłopcy z ferajny”, „Hannibal”, „Zabić, jak to łatwo powiedzieć”)
  Rose Byrne („Druhny”, „X-Men: Pierwsza klasa”, „Zapowiedź”)

Gatunek: Sensacyjny/dramat
Produkcja: USA 2012
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane