stickyimage

Premiera polskiego plakatu „Dziewczyny z lilią” – w kinach od 5 lipca.

5 lipca na ekrany kin wejdzie „Dziewczyna z lilią”, ekranizacja „Piany dni” – międzynarodowego bestsellera Borisa Viana, określanego „najbardziej wzruszającą historią miłosną, jaka kiedykolwiek została napisana”. W magicznym love story, wyreżyserowanym przez zdobywcę Oscara – Michela Gondry („Zakochany bez pamięci”), wystąpiła plejada największych francuskich gwiazd. W słynnej „Amelii” Audrey Tautou zakocha się przystojny „Heartbreaker” – Romain Duris, a towarzyszyć im będzie gwiazda megahitu„Nietykalni”,Omar Sy. W oczekiwaniu na premierę filmu prezentujemy jego polski plakat.

Colin – młody i bogaty wynalazca – ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż. Po powrocie Chloe zapada na bardzo rzadką chorobę. Colin zrobi wszystko, aby uratować ukochaną.

Zwiastun filmu „Dziewczyna z lilią”:

Gatunek: dramat, komedia
Produkcja: Francja 2013
Reżyseria: Michel Gondry („Zakochany bez pamięci”, „Jak we śnie”)
Scenariusz:  Michel Gondry, Luc Bossi, Boris Vian (powieść)
Obsada:   Audrey Tautou („Amelia”, „Coco Chanel”, „Kod da Vinci”, „Smak życia”), Romain Duris („Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”, „Niebo nad Paryżem”, „Exils”, „W rytmie serca”, „Smak życia”), Omar Sy („Nietykalni”, „Nieobliczalni”, „Bazyl. Człowiek z dziurą w głowie”), Gad Elmaleh („O północy w Paryżu”)

źródło:materiały prasowe

 

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane