stickyimage

Premiera Mad Riders na PC od firmy Techland już w sprzedaży

Techland informuje, że 14 czerwca pojawiła się na rynku pełna adrenaliny i karkołomnych wyścigów  w wersji na PC. Wydana została w polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł.

Już dziś gracze preferujący komputery PC będą mogli zaszaleć quadami na 45 trasach w tropikalnej scenerii gry Mad Riders, którą przygotowało studio Techland Warszawa. Mad Riders to zawrotna prędkość, trasy przypominające konstrukcją kolejki górskie i wymyślne triki. Kluczem do zwycięstwa jest przemyślana strategia wyścigu i korzystanie w odpowiednich momentach z boosta oraz poukrywanych skrótów. Gracze otrzymają też możliwość zmiany wyglądu pojazdu oraz kierującej nim postaci, aby jeszcze lepiej wczuć się w energetyzujący klimat gry.

Poza trybem dla pojedynczego gracza, przygotowany został także multiplayer. W rozgrywkach wieloosobowych będzie mogło wziąć udział maksymalnie 12 osób na jednej trasie, co będzie idealną okazją do kaskaderskich skoków, sztuczek w powietrzu i wyścigów na złamanie karku. Nie zabraknie też możliwości konfigurowania wyglądu pojazdu oraz tablic wyników, pozwalających na porównywanie osiągnięć.

Mad Riders to okazja, aby poczuć w żyłach buzująca adrenalinę podczas karkołomnych wyścigów na szaleńczych trasach. Gracze otrzymują wysoką jakość w bardzo rozsądnej cenie. Cieszymy się, że już dziś grę mogą sprawdzić także gracze PC-towi.” – komentuje Krzysztof Kamler, Brand Manager firmy Techland.

Patronat medialny nad grą objęły: portale Onet, Extremalna Polska i Motogen oraz Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców – ATV Polska.
Mad Riders – gra dostępna od 14 czerwca, w polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł na platformę PC.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane