stickyimage

Premiera gry miCoach już dziś

Techland, oficjalny partner firmy 505 Games w Polsce informuje, że już dziś na rynku pojawia się gra miCoach, która została stworzona na bazie współpracy z firmą adidas. Produkt jest dostępny na konsolę Xbox360 w cenie 179,90 zł oraz na PS3 w cenie 159,90 zł.

miCoach jest indywidualnym systemem treningowym przeznaczonym dla entuzjastów sportu i zdrowego trybu życia, zarówno kobiet i mężczyzn, w każdym wieku. Użytkownicy mogą planować swoje treningi, śledzić postępy, uzyskiwać opinię indywidualnego trenera w wybranej przez siebie dziedzinie sportu, takiej jak piłka nożna, bieganie, koszykówka, tenis i wiele innych. „Już dziś na rynku pojawia się wyjątkowa gra miCoach, która jest świetnym uzupełnieniem treningu dla wszystkich, którzy preferują zdrowy tryb życia i ważne jest dla nich dobre samopoczucie.”– komentuje Anna Anisimowicz, Manager ds. PR Wydawnictwa. „miCoach to solidny trening, który przynosi wymierne efekty” – dodaje.

Połączenie systemu miCoach z grą komputerową na konsole Xbox 360 z Kinect oraz PlayStation 3 z użyciem Move, zaowocowało  intuicyjnym, dającym więcej możliwości technicznych i treningowych, programem sportowym. Dzięki możliwościom konsol nowych generacji, gracz przenosi się do cyber świata i ćwiczy z prywatnym instruktorem, w którego wcielają się autentyczne gwiazdy jak Jose Mourinho czy Andrea Petkovic. Do dyspozycji oddano ponad 400 ćwiczeń, które poprawiają kondycję, wydolność organizmu i technikę w wybranej dziedzinie sportowej.

miCoach umożliwia milionom ludzi na całym świecie rozszerzanie swoich programów treningowych i dzielenie się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Podczas treningu graczowi towarzyszy 18 gwiazd sportu z 6 różnych dyscyplin. Są to m.in. Kaka, Dwight Howard, Manuel Neuer, Jessica Ennis, Jose Mourinho, Ana Ivanovic, Will Genia czy Eric Berry.

miCoach jest dostępny na rynku już dziś, na platformę Xbox 360 w cenie 179,90 zł i PS3 w cenie 159,90 zł.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane