stickyimage

Podręcznik freelancera – Tajniki sukcesu niezależnego projektanta stron WWW. Smashing Magazine

Każdy webmaster czy programista (developer strona www) po wielu latach pracy w firmie gdzie obowiązują sztywne godziny pracy z czasem myśli o pracy na własny rachunek i otworzeniu swojego własnego biznesu. Jednak praca freelancera to nie taka prosta sprawa. Zanim zdecydujesz się zostać wolnym strzelcem i być sobie sam sterem i okrętem koniecznie przeczytaj tą książkę. Dzięki niej będzie ci łatwiej podjąć decyzję i zobaczysz czy to dla ciebie.

Dla kogo jest ta książka.

Przede wszystkim dla webmasterów lub developerów stron www lub osób z innych dziedzin. Podręcznik freelancera to kompilacja 21 artykułów opracowanych w oparciu o publikacji Smashing magazine. Znajdziesz w nich cenne informacje  i porady od  niezależnych projektantów. Dowiesz się jakie najważniejsze umiejętności i cechy powinien posiadać niezależny projektant www.   Bycie projektantem nie wiąże się tylko ze znajomością swojego fachu, ale także wiąże się ze sprawnym zarządzaniem projektami, umiejętnością prowadzenia administracji biurowej, byciu księgowym, kontrolerem finansowym i ekspertem w dziedzinie szeroko pojetej informatyki.

Ta książka ma ci w tym pomoc. Nie ma być gotowym przepisem na sukces, ale zbiorem porad i informacji których poznanie na pewno zaowocuje w przyszłości podczas pracy z własnymi klientami.

Zakres tematyczny książki jest dość obszerny. Podręcznik freelancera składa się z 4 części tematycznych:

  • podstawy niezależnego projektanta
  • komunikacja z klientami i partnerami biznesowymi
  • skuteczne strategie marketingowe dla niezależnych projektantów
  • umowa i wycena

Podręcznik dokładnie wyjaśni ci jak skutecznie komunikować się klientami oraz jak przygotować umowy oraz zaplanować budżet. Poznasz najlepsze metody wyceny projektów oraz dowiesz się jakie błędy najczęściej popełniają freelancerzy i tym samym nauczysz się jak ich unikać.

Książka to swoistego rodzaju studium wiedzy dla każdego projektanta, który pragnie profesjonalnie i z przyjemnoscią wykonywać swoja prace.

źródło:materiały prasowe

 

Tagi: ,

Skomentuj artykuł

Wymagane