stickyimage

Pierwsze zdjęcia Paula Walkera w ostatniej roli – „Najlepszy z najlepszych” w kinach od 25 kwietnia

25 kwietnia na ekranach polskich kin widzowie będą mogli zobaczyć „Najlepszego z najlepszych” – ostatni film z udziałem Paula Walkera. Prezentujemy pierwsze zdjęcia.

Najlepszy z najlepszych” to ostatnia pełna filmowa rola Paula Walkera. Na pierwszych zdjęciach z tej produkcji możemy zobaczyć gwiazdę popularnej serii „Szybcy i wściekli” oraz rapera RZA. Drugi z wymienionych aktorów to również lider legendarnej grupy hip-hopowej Wu-Tang Clan oraz współtwórca muzyki do takich filmów jak „Kill Bill” Quentina Tarantino czy „Ghost Dog: Droga samuraja” Jima Jarmuscha. Fani z pewnością kojarzą go także z roli w popularnym serialu „Californication” z Davidem Duchovnym. Obok Paula Walkera i wspomnianego RZA w „Najlepszym z najlepszych” pojawi się również David Belle – doskonale wyszkolony kaskader i akrobata – wynalazca sztuki parkour.

„Najlepszy z najlepszych” w kinach od 25 kwietnia

Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy „Szybkich i wściekłych”, na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA – lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca.

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca – twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

Gatunek: sensacyjny
Produkcja: USA, 2014
Reżyseria: Camille Delamarre
Scenariusz: Luc Besson („Leon zawodowiec”, „Nikita”, „Piąty element”) i Bibi Naceri („13. dzielnica”, „Kod”)
Obsada: Paul Walker (seria „Szybcy i wściekli”, „Sekta”, „Błękitna głębia”, „Potęga strachu”), David Belle („13 Dzielnica”, „Femme fatale”, „Babylon A.D.), Ayisha Issa („Wiecznie żywy”, „Immortals. Bogowie i herosi”), RZA („G.I. Joe: Odwet”, „Dla niej wszystko”, „American Gangster”, „Człowiek o żelaznych pięściach”), Robert Maillet („Pacific Rim”, „300”, „Dary Anioła: Miasto kości”)

źrźródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane