stickyimage

Pięćdziesiąt twarzy Blacka z nową datą premiery

„Pięćdziesiąt twarzy Blacka” z nową datą premiery. Odważna parodia filmowych megahitów w kinach od8 kwietnia 2016.

Po wyśmianiu mody na młodzieżowe slashery w hicie „Straszny film” i wielkiej zgrywie z kina grozy w „Dom bardzo nawiedzony”, Marlon Wayans i Michael Tiddes powracają z kolejną produkcją. Tym razem etatowi rozśmieszacze Ameryki biorą na cel hollywoodzki megahit i pytają, co kręciło i podniecało widzów w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Ich odpowiedź zobaczymy w komedii „Pięćdziesiąt twarzy Blacka” – bezkompromisowej parodii przeboju na podstawie bestsellera E.L. James. Film, w którym „seks i humor idą ręka w rękę” trafi do kin 8 kwietnia. W obsadzie zobaczymy plejadę hollywoodzkich piękności, gwiazdy komediowych hitów „Kac Vegas” i „Druhny” oraz Jane Seymour, czyli niezapomnianą Doktor Quinn z wielkiego serialowego przeboju!

Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

Zwiastun komedii „Pięćdziesiąt twarzy Blacka”:

PIĘĆDZIESIĄT TWARZY BLACKA w kinach od 8 kwietnia

(„Fifty Shades of Black”)

Gatunek: komedia
Produkcja: USA 2015
Reżyseria: Michael Tiddes („Dom bardzo nawiedzony”, „Dom bardzo nawiedzony 2”)
Scenariusz:Rick Alvarez („Dom bardzo nawiedzony”, „Dom bardzo nawiedzony 2”), Marlon Wayans („Straszny film 1-3”, „Chłopaczki z sąsiedztwa”)
Obsada: Marlon Wayans („Straszny film 1-3”, „Dom bardzo nawiedzony”, „G.I. Joe: Czas Kobry”), Jane Seymour („Żyj i pozwól umrzeć”, „Polowanie na druhny”), Mike Epps („Kac Vegas 1 i 3”, „Resident Evil: Zagłada”), Kali Hawk („Druhny”, „Raj dla par”, „Idol z piekła rodem”), Tina Grimm („Ted 2”, „Ostatni gwizdek”, „25 Hill”), Alice Rietveld („Zmierzch”, „Więzień labiryntu: Próby ognia”, „Jack Reacher: Jednym strzałem”)

Tagi: , , , , , , , , ,