stickyimage

Olga Bołądź poderwana „na Lewandowskiego” – pierwszy teaser komedii DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ (7 listopada w kinach)

Basia Kurdej-Szatan przyzwoitką, Olga Bołądź celem podrywu „na Lewandowskiego”! Prezentujemy pierwszy teaser komedii „Dzień dobry, kocham cię” 

Jak poderwać polską G.I. Jane – Olgę Bołądź? To proste. Wystarczy spróbować „metody na Lewandowskiego”. Jej skuteczność w praktyce prezentują gwiazdy „Dzień dobry, kocham cię” – nowej komedii twórców „Śniadania do łóżka”, „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!”; a samych zasad „podrywu na ‘dziewiątkę’ z Bayernu” uczy pierwszy teaser filmu. Zobaczymy w nim m.in. najpopularniejszą krajową blondynkę – Barbarę Kurdej-Szatan, Macieja Musiała, Aleksego Komorowskiego, Łukasza Garlickiego, Annę Dereszowską, Weronikę Książkiewicz, Mariana Dziędziela i komediowe odkrycie hitu „Wkręceni” w osobie Pawła Domagały.

„Dzień dobry, kocham cię” trafi do kin 7 listopada, a już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków, o czym zaświadcza oficjalny fanpage filmu na Facebooku, który – na miesiąc przed premierą – gromadzi ponad 90 000 fanów. Zapraszamy do polubienia!

Podryw „na Lewandowskiego” – „Dzień dobry, kocham cię” teaser nr 1:

Oficjalny profil filmu na Facebooku:
https://www.facebook.com/DzienDobryKochamCieFilm

„Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego… zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

W nowym filmie producentów „Śniadania do łóżka”, „To nie tak jak myślisz, kotku” i reżysera Ryszarda Zatorskiego, autora największych kinowych hitów ostatnich lat „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” – po raz pierwszy w głównych rolach na dużym ekranie wystąpią – najpopularniejsza polska blondynka, Barbara Kurdej-Szatan i serialowy przystojniak, Aleksy Komorowski („Wszystko przed nami”, „Cisza nad rozlewiskiem”). Towarzyszą im: Olga Bołądź („Skrzydlate świnie”, „Nad życie”, „Dziewczyna z szafy”), Paweł Domagała („80 milionów”, „Wkręceni”), Anna Dereszowska („Lejdis”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”), Łukasz Garlicki („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „BrzydUla”), Weronika Książkiewicz („Podejrzani zakochani”, „Ile waży koń trojański?”), Maciej Musiał („Mój biegun”, „Rodzinka.pl”) oraz niezawodny Marian Dziędziel („Wesele”, „Drogówka”).

DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘw kinach od 7 listopada 2014

Gatunek: komedia
Produkcja: Polska 2014
Reżyseria: Ryszard Zatorski („Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!”)
Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski („Nigdy w życiu!”, „Mała Moskwa”, „Och Karol 2”, „Yuma”)
Obsada: Barbara Kurdej-Szatan, Aleksy Komorowski („Wszystko przed nami”, „Cisza nad rozlewiskiem”), Olga Bołądź („Skrzydlate świnie”, „Nad życie”, „Dziewczyna z szafy”), Paweł Domagała („80 milionów”, „Wkręceni”), Anna Dereszowska („Lejdis”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”), Łukasz Garlicki („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „BrzydUla”), Weronika Książkiewicz(„Podejrzani zakochani”, „Ile waży koń trojański?”), Maciej Musiał („Mój biegun”, „Rodzinka.pl”), Krystyna Mazurówna („Sublokator”, „Małżeństwo z rozsądku”), Dorota Pomykała („Oda do radości”, „Z odzysku” „Ki”), Marian Dziędziel („Pokaż kotku, co masz w środku”, „Śluby panieńskie”, „Vinci”), Jacek Fedorowicz („Nie ma róży bez ognia”, „Polowanie na muchy”, „Małżeństwo z rozsądku”).

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,