stickyimage

Olga Bołądź odwiedza klub nocny! Wideo zza kulis komedii KOCHAJ (od 3 czerwca w kinach)

Plejada gwiazd na wieczorze panieńskim Olgi Bołądź! Prezentujemynowymateriał wideo zza kulis komedii „Kochaj”.Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom!

Roma Gąsiorowska-Żurawska podrywa policjanta, Aleksandra Popławska naśladuje Monikę Olejnik, a Olga Bołądź odwiedza klub nocny! Oto moc atrakcji, jakie przynosi premierowy materiał wideo zza kulis komedii „Kochaj”. Nowy film twórców hitu „Mój rower” wejdzie na ekrany 3 czerwca. W obsadzie – obok wspomnianych aktorek – prawdziwa plejada sław, m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Piotr Polk, Michał Czernecki, Mikołaj Roznerski, Michał Żurawski i Nikodem Rozbicki! „W filmie ‘Kochaj’ gram Sawę” – mówi Olga Bołądź. „Spotykamy ją przed wielkim dniem, ślubnym grande finale. Szybko odkrywamy, że dziewczyna zaczyna się wahać. Na szczęście może liczyć na przyjaciółki, która urządzają jej wieczór panieński. Razem przeżyją niezapomniane chwile. Oglądając ‘Kochaj’, bawiłam się świetnie. Jestem przekonana, że film z łatwością trafi do dziewczyn, które szukają w kinie swojego odpowiednika. Sama uwielbiam takie filmy, choć może tego po mnie nie widać” – śmieje się aktorka.

„Kochaj” – wieczór panieński Olgi Bołądź!:

Bohaterka „Kochaj” – Sawa (Olga Bołądź) – wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Za zdjęcia „Kochaj” odpowiada Bogumił Godfrejów („Męska sprawa”, „Z odzysku”). Producentem filmu jest Paweł Pluciński (Federico Film) – twórca obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej „Mój rower”, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arłukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała Katarzyna Gajek (Aspire), która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy właśnie Małgorzaty Kożuchowskiej!

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał  „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy „szósty zmysł”, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa „chemia” – mówi producent filmu, Paweł Pluciński.

„Kochaj” – oficjalny zwiastun komedii:

Małgorzata Kożuchowska organizuje wesele jak z bajki!:

KOCHAJ w kinach od 3 czerwca 2016

Gatunek: komedia romantyczna

Miejsce zdjęć: Płock/Warszawa

Produkcja: Polska 2016

Scenariusz i reżyseria: Marta Plucińska („A kiedy urosnę”, „Urodziny”)

Producent: Federico Film („Mój rower”, „Droga do raju”)

Obsada: Małgorzata Kożuchowska („Listy do M 2”, „Dlaczego nie!”, „Komornik”, „Kiler”, seriale: „rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, „M jak miłość”), Olga Bołądź („Dzień dobry, kocham cię!”, „Służby specjalne”, „Nad życie”, „Skrzydlate świnie”), Roma Gąsiorowska-Żurawska („Listy do M 2”, „Sala samobójców”, „Ki”, „Rozmowy nocą”), Magdalena Lamparska („Listy do M 2”, „Bogowie”, „Jutro idziemy do kina”), Aleksandra Popławska (seriale: „Wataha”, „Przyjaciółki”, „Jak się pozbyć cellulitu”, „Testosteron”), Mikołaj Roznerski („Chce się żyć”, „Karuzela”, „Supermarket”), Michał Żurawski („Miasto 44”, „Być jak Kazimierz”, „W ciemności”), Michał Czernecki („Planeta Singli”, „Czas honoru”, „Miasto 44”, „Wojna polsko-ruska”), Piotr Polk (serial „Lekarze”, „Miasto z morza”, „Lepiej być piękną i bogatą”), Piotr Machalica („Mała wielka miłość”, Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Dzień świra”)

Tagi: , , , , , , , , , , ,