stickyimage

Nowości na WyspaGier.pl

Zobaczmy jakie nowości pojawiły się w zeszłym tygodniu na Wyspa Gier. Mamy wiele gier logicznych, gier przygodowych a także sporo platformówek. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Jedną z nowych gier jakie warto sprawdzić jest „Obroń Swą Kryjówkę„.
Ty, kot ninja, dostałeś się do dziwnego schronienia, w którym pozostałe stworzenia natychmiast Cię zaakceptowały jako członka grupy. Pewnego dnia schronienie zostaje zniszczone i musi zostać naprawione. Możesz pomóc innym mieszkańcom zbierając sztuki złota.

Jesteś kotem ninja, więc potrafisz z łatwością eliminować swoich przeciwników, atakując podczas mijania ich. Ukończysz etap w stu procentach, kiedy wyeliminujesz wszystkich wrogów i zbierzesz wszystkie sztuki złota. Jak tylko zdobędziesz złoto, będziesz mógł wydać pieniądze na rozbudowę schronienia po każdym etapie. Kliknij na obrazku schronienia, aby to zrobić. Zobaczysz wówczas, że do naprawy jest mnóstwo rzeczy. To jeden wielki chaos. Żółte wykrzykniki pokazują Ci które elementy schronienia powinny zostać wymienione. Liczba możliwości wzrasta wraz z postępami w grze. Na przykład możesz przytrzymać kawałek drewna za pomocą haka. Jest to przydatne w zbliżaniu się do wrogów od tyłu. Niebiescy przeciwnicy są trudni do pokonania, bo zaczynają atakować natychmiast po ujrzeniu Cię. Musisz więc błyskawicznie wyeliminować ich, gdy tylko Cię zobaczą.

W etapie 19 napotkasz wrogów niosących tarcze. Aby się ich pozbyć, musisz ich uderzyć dwa razy. W etapie 22 spotkasz mnicha w kapeluszu. Wyeliminuje Cię, gdy tylko Cię ujrzy, więc Twoje zadanie polega na zabiciu innych stworzeń zanim mnich będzie w stanie to zrobić.  Powinieneś więc patrzeć uważnie gdzie możesz przejść niezauważony przez mnicha. W etapie 24 stwory natychmiast zaczną do Ciebie strzelać, więc musisz reagować bardzo szybko, jeśli nie chcesz zostać trafiony.  Życzymy postępów w tej zabawnej i wciągającej grze!
Zagraj teraz w grę „Obroń Swą Kryjówkę” i sprawdź swoje umiejętności.

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane