stickyimage

NITHO – akcesoria do PS3 i Xboxa

Firma ARKAS jako jedyny w Polsce dystrybutor ekskluzywnych produktów firmy NITHO z przyjemnością prezentuje zestaw akcesoriów dla graczy. W obliczu wciąż zwiększającej się popularności konsoli Playstation 3 oraz Xbox poszukiwaliśmy produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów wirtuanej rozrywki. W ofercie znajdziemy między innymi ładowarki i stacje dokujące, pistolety dedykowane konsoli PS3, pady oraz wiele innych.

Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji.

Pad NEO

Dla miłośników tradycyjnych platformówek proponujemy kontrolery bezprzewodowe, takie jak unikalny NEO –  który oprócz standardowych funkcji jest wyposażony w zestaw przycisków do kontroli odtwarzania filmów. Nie potrzebujesz dzięki temu dodatkowego pilota!

Ładowarki i stacje dokujące

Nie jest tajemnicą, że intensywne granie wymaga dużych nakładów energii. Bezprzewodowe pady oraz kontrolery Playstation Move odmawiają posłuszeństwa zawsze w kulminacyjnym momencie Stacja dokująca gwarantuje, że drugi komplet kontrolerów będzie czekał w gotowości, a dzięki ładowarce CHARGE & PLAY możesz ładować swój sprzęt nie przerywając grania. W ofercie znajdują się stacje dla Xboxa (w tym rewelacyjna ładowarka indukcyjna, nie wymagająca podłączania kabli) i Playstation 3.

Pistolety do PS3, słuchawka Bluetooth

Dla wszystkich fanów gier z gatunku First Person Shooter, takich jak Killzone, Call of Duty, Far Cry, czy Battlefield mamy prawdziwą gratkę w postaci . Do rozrywki sieciowej przyda się także słuchawka Bluetooth, która zapewnia kilkanaście godzin nieprzerwanego grania na jednym ładowaniu wbudowanej baterii litowej.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane