stickyimage

Moc zawsze będzie z Tobą dzięki wyjątkowemu laptopowi dla graczy Razer Blade Star Wars(tm)

Firma Razer™, światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii dla graczy, ogłosiła konkurs, którego zwycięzca stanie  się posiadaczem unikalnego laptopa dla graczy Razer Blade Star Wars™: The Old Republic™. Nagrodą jest jedyny na świecie egzemplarz wyjątkowego laptopa zainspirowanego uniwersum Star Wars™ – jego wartość przekracza 15 000 dolarów!

We współczesnym świecie, sukces przedsięwzięć rozrywkowych mierzy się porównując je do sukcesu Gwiezdnych Wojen. Nasz Razer Blade, to prawdziwie przenośny i potężny laptop, który również jest punktem odniesienia dla wielu producentów, jak również graczy”. – mówi Robert ‘RazerGuy’ Krakoff, prezes Razer USA. „Współpraca z LucasArts i BioWare to wyraz naszego uwielbienia dla rozrywki na najwyższym światowym poziomie. To również dowód na to, że nie ustajemy w wysiłkach, aby zapewnić graczom najlepsze możliwe doświadczenia.”

Gracze mogą przystąpić do konkursu rejestrując się na stronie www.razerzone.com/WieldTheForce. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma pełen zestaw urządzeń i akcesoriów Razer Star Wars™: The Old Republic™, w tym myszkę, zestaw słuchawkowy, podkładkę oraz niesamowitą klawiaturę wyposażoną w rewolucyjny interfejs Switchblade.

Razer Blade ma jedynie 0,88 cala (2,23 cm) grubości, czyli mniej niż połowę w porównaniu do tradycyjnych laptopów do grania o podobnej wydajności. W połączeniu z ultra-cienką baterią, całe urządzenie waży mniej niż 3 kg, czyli połowę tego co zwykłe laptopy dla graczy. Taki wynik sprawia, że Razer Blade to najcieńszy i najlżejszy laptop gamingowy  w swojej klasie.

Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł doświadczyć nowoczesnych gier o zapierającej dech w piersiach grafice w fenomenalnej jakości i maksymalnej płynności animacji. A wszystko to na niesamowitym ekranie Razer Blade, o przekątnej 17,3” i jakości HD. Znajdujący się na pokładzie dysk SSD pozwala odtwarzać i zapisywać dane aż trzy razy szybciej niż standardowe dyski – to doskonała wiadomość dla graczy, którym zależy na szybszym uruchamianiu systemu i gier.
Razer Blade to nie tylko niesamowita wydajność. Największą innowacją zastosowaną  w rewolucyjnym urządzeniu jest wielokrotnie nagradzany interfejs graficzny Switchblade.

W jego skład wchodzi zintegrowany wyświetlacz LCD będący jednocześnie trackpadem z technologią multitouch oraz 10 dynamicznych, modyfikowalnych klawiszy, dzięki którym wszystkie najważniejsze funkcje i komendy gry zawsze będą w zasięgu ręki. Interfejs Switchblade wspiera rosnącą liczbę dedykowanych aplikacji, nad którymi pracują zarówno inżynierowie oprogramowania Razer, jak i sama społeczność graczy. Wśród aplikacji znajduje się między innymi Star Wars™: The Old Republic™ combat logger, który wyświetla i zapisuje najważniejsze dane z gry, takie jak obrażenia na sekundę (DPS), czy leczenie na sekundę (HPS).

Interfejs Switchblade to także możliwość łatwego przeglądania sieci, poszukiwania poradników i pomocy do gry, oglądanie filmów online i kontaktowania się ze znajomymi za pośrednictwem sieci społecznościowych bez przerywania gry.

Więcej o laptopie dla graczy Razer Blade
Nowy Razer Blade to 17-calowy laptop dla graczy, łączący ekstremalną wydajność, innowacje sprzętowe i programowe oraz ultra-przenośną formę. Sercem laptopa jest potężny procesor Intel® Core™ i7 oraz wydajna karta grafiki NVIDIA GeForce®, zamknięte jest w lekkiej, aluminiowej obudowie. Rewolucyjny Switchblade User Interface umieszczony obok pełnowymiarowej klawiatury, został zaprojektowany przez firmę Razer tak, aby wzbogacić doświadczenia płynące z gier i zapewnić jeszcze lepszą kontrolę w czasie grania. Switchblade składa się z 10 adaptacyjnych klawiszy oraz panelu multi-touch LCD, który może także wyświetlać informacje z gry. Mierząc jedynie 0,88 cala (2,2 cm) wysokości przy wadze 6,6lbs (2,99 kg), Razer Blade to pierwszy prawdziwy laptop dla graczy.

Więcej informacji o Razer Blade na www.razerzone.com/Blade.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane