stickyimage

Maciej Stuhr, Czesław Mozil i Jacek Braciak – gwiazdy komedii „Roman Barbarzyńca 3D”

ROMAN BARBARZYŃCA 3D w kinach od 20 lipca 2012

Plemię kulturystycznych Barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostaje na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i humoru wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą Wrzaskier (Czesław Mozil) – bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia (Anna Mucha) – dziewica-wojowniczka, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda Lameras (Jacek Braciak). Drużyna Śmieszenia stawi czoło grającemu o tron Wszechściemia Zamordorowi (Andrzej Blumenfeld) i jego wiernemu słudze – generałowi Szauronowi. Czeka ich także spotkanie z Wenerys (Tatiana Okupnik) – temperamentną królową Amazonek.

Autorem polskiej wersji językowej „Romana Barbarzyńcy” jest prawdziwy strongman w dziedzinie dubbingu – Jakub Wecsile, odpowiedzialny za werbalną siłę „Iniemamocnych”, gromki śmiech widzów „Pioruna” oraz komiczne ekscesy „Disco robaczków” i „Gnomea i Julii”. Film zagości w naszych kinach 20 lipca 2012.

Dania 2011
Reżyseria:  Kresten Vestbjerg Andersen, Thorbjørn Christoffersen (“Wyprawa na Saturna”)
Scenariusz:   Kresten Vestbjerg Andersen, Thorbjørn Christoffersen, Philip Einstein Lipski

„Najlepiej, żeby była profesorem chemii albo biologii.” – mówi o wyśnionej białogłowie Maciej Stuhr. „Powinna mieć mały biust i dużo pryszczy.” – dodaje bez namysłu.

„Możesz zacząć bójkę i wiesz, że nie dostaniesz wpier***u, bo ona cię uratuje. To powinna być mieszanka między dresiarą a matką Polką.” – upiera się Czesław Mozil.

„Jedną taką znam, ale ona nie jest z fantasy.” – wyznaje tajemniczo Jacek Braciak.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane