stickyimage

Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową

Hakerskie sposoby na życie… Jak wykorzystać postęp i technologię, aby te zamiast straszyć Cię coraz bardziej zaawansowanymi funkcjami po prostu pracowały dla Ciebie? Możesz borykać się z problemem nieposortowanej poczty, szukając w gąszczu innych tej, na którą miałeś odpowiedzieć już dawno temu, ale gdzieś Ci umknęła. Możesz też nabijać swój mózg dodatkowymi informacjami, angażując wszystkie swoje szare komórki, kiedy chcesz sobie przypomnieć login i hasło do serwisu, na który logujesz się z częstotliwością raz na pół roku. Możesz też codziennie tracić cenny czas na surfowanie po stronach, na których nie znajdujesz tego czego akurat szukasz, grzęznąc i błądząc po serwisach, na które już nigdy nie trafisz… Możesz – ale po co? Lepiej ułatwić sobie życie! Przynajmniej w kontekście organizacji codziennych czynności. Poznaj triki i sztuczki z komputerem i pozwól by czas pracował na Twoją korzyść. Jedna lektura – wiele satysfakcji. Przeczytaj świeżo wydaną książkę „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową”  wydawnictwa Helion i skorzystaj ze sprawdzonych rad specjalistów!

Doba może mieć więcej niż 24 godziny!

Co za czasy! Zewsząd słychać, że komputery wspomagają nas we wszelkich dziedzinach życia, na każdym kroku czekają nas ułatwienia, a my mimo wszystko pracujemy coraz więcej. Oczywiście nie należy mylić ilości z wydajnością! Jak sobie z tym poradzić? Jak zapanować nad natłokiem zadań i obowiązków? I – co najważniejsze – jak wykonać więcej (oraz lepiej) zadań w tym samym czasie? Myślisz, że to niemożliwe???
Z tą książką jest to w zasięgu Twoich rąk! Znajdziesz w niej dziesiątki genialnych sposobów, które pozwolą Ci efektywniej wykorzystać czas spędzony przed komputerem. Ile czasu codziennie tracisz na wyszukiwanie danych, plików oraz kontaktów? Prawda, że dużo? Nie musi tak być! Poznaj najlepsze skróty klawiszowe, dobre rady w kwestii korzystania z poczty elektronicznej oraz metody na zabezpieczenie swoich danych. Sięgnij po tę książkę, a odkryjesz, że dzień może być dłuższy!
Dzięki tej książce zoptymalizujesz swoje działania i dowiesz się, jak:

  • usprawnić korzystanie z poczty elektronicznej
  • zbierać nowe pomysły
  • uporządkować folder z dokumentami
  • błyskawicznie wyszukiwać informacje
  • zablokować na zawsze strony zabierające cenny czas

Sięgnij po sprawdzone triki i sztuczki z komputerem, które ułatwią Ci życie!

Mailing:
Jak wykorzystać postęp i technologię, aby te zamiast straszyć Cię zaawansowanymi funkcjami po prostu pracowały dla Ciebie? Możesz borykać się z problemem nieposortowanej poczty, próbować zapamiętać hasła do wszystkich serwisów lub  tracić cenny czas na surfowanie po nieprzydatnych stronach… Możesz – ale po co? Lepiej ułatwić sobie życie! Przynajmniej w kontekście organizacji codziennych czynności. Poznaj triki i sztuczki z komputerem i pozwól by czas pracował na Twoją korzyść.

Wydawnictwo: Helion
Autorzy:Adam Pash, Gina Trapani
Data wydania: 2012/04
Stron: 248

źródło:materiały prasow

Tagi:

Skomentuj artykuł

Wymagane