stickyimage

Liam Hemsworth kocha skandalistki – PARANOJA w kinach od 13 września!

MTV VMA 2013 to już historia, ale wciąż nie ustają komentarze po gali. W tym roku najwięcej zamieszania wywołał mocno erotyczny występ Miley Cyrus, narzeczonej Liama Hemswortha.

Czy kontrowersje wokół niego doprowadzą do zerwania zaręczyn tej młodej pary? Miley od dawna zapowiadała, że najpierw skupi się na muzyce, dopiero później na ślubie. Od dłuższego czasu na każdym kroku udowadnia, że nie jest już małą, słodką dziewczynką, jaką pamiętamy z Disneyowskich produkcji.

W najnowszej produkcji z udziałem Liama – „PARANOJA” (w kinach od 13 września), u boku aktora wystąpiła Amber Heard, która zaistniała grając u boku Johnny’ego Deppa, a następnie odbijając go Vanessie Paradis. Aktor w prezencie świątecznym kupił Amber własną wyspę i nazwał ją jej imieniem. Potem Amber znalazła się na pierwszych stronach gazet z powodu romansu z modelką, dla której rzuciła gwiazdora.

Czyżby Miley poczuła się zagrożona i dlatego próbuje skupić na sobie oczy wszystkich?
Zwiastun:

„PARANOJA” W KINACH OD 13 WRZEŚNIA!

Znamy Cię lepiej niż Ty sam.

Znakomity thriller odsłaniający mechanizmy wszechogarniającej inwigilacji, która sprawia, że takie pojęcia jak „tajemnica” i „prywatność” tracą rację bytu.

Najnowocześniejsze technologie warte miliardy dolarów, strzeżone przez dwie wielkie korporacje. Dwaj potężni biznesmeni walczący ze sobą wszelkimi dostępnymi metodami. Młody wybitny inżynier, który staje się narzędziem w ich rękach.

Błyskawiczna droga na szczyt. Wielkie pieniądze. Kobiety i zaszczyty. Ten raj staje się pułapką. Wszechobecna inwigilacja, osaczające intrygi, bezpardonowa walka, w której ludzie stają się pionkami i uderzająca świadomość: z tej matni nie ma ucieczki. Ale można podjąć walkę…

Reżyseria: Robert Luketic („21”, „Legalna blondynka”, „Brzydka prawda”)

Obsada:

Harrison Ford („Gwiezdne ,wojny”, „Indiana Jones”, „Gdzie leży prawda”)
Gary Oldman („Mroczny Rycerz”, „Szpieg”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”)
Liam Hemsworth („Igrzyska śmierci”, „Niezniszczalni 2”)
Amber Heard („Piekielna Zemsta”, „Dziennik zakrapiany rumem”, „Igrzyska śmierci”)

Gatunek: Thriller
Produkcja: USA 2013
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane